Bioderma verzus La Roche-Posay na ekzém

tkjana
27. máj 2020

Pekny den maminy, prosim, na zacinajuci ekzem aku znacku skor pozerat ? S cim mate dobru skusenost ? Dakujem ❤️

darci17
27. máj 2020

@tkjana u nás la rosche. Biodermu mám rada, ale na ekzém u nás nezabrala.

belllinka
27. máj 2020

Modru indulonu

kittykat22
27. máj 2020

Myslis atopicky? Tak bud La roche-Posay krem s pumpickou, alebo Aderma - ta pomohla mojmu synovi. Bioderma vobec nie. Ak to mas pre dieta, tak super pomaha kupat v ovsenych vlockach. Natiera sa aj 3x denne podla potreby kym to nezmizne. A ono to zmizne 🙂
@belllinka indulona nie je na ekzem.

belllinka
27. máj 2020

@kittykat22 od viacerych z mojho okolia, co bojuju s ekzemom som pocula, ze jedine modra indulona im zabrala. A potom kupele Smrdaky

heidy222
27. máj 2020

Aderma exomega alebo nechat v lekarni zarobit krem s 3% ureou. Pre dospelych Eucerin. Najlepsie pytat si v lekarni vzorky.

ivi1808
27. máj 2020

Aderma exomega, skusila som aj biodermu, la roche, indulonu aj eucerin a nic nezaberalo az ta exomega

ananas28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ardaxela
27. máj 2020

Dcerke sadla Bioderma Atoderm. A ked bolo zle, tak modra indulona.

jana7843k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tkjana
autor
28. máj 2020

Dakujem velmi pekne. Viem ze je to vnutorne, ale zatial netusim naco, mam aj podozrenie na kupaci gel, ale tak uvidime, len nechcem aby sa to zhorsovalo. Malemu som natierala este ked bol mimi Lipikar, mali sme vzorku a bola super, tak sme kupili cele balenie, ale dolo uz. Pouzivala som to vtedy na tvaricku, lebo mal po porode take suchsie licka, super to zabralo, potom som to dopouzivala celkovo na telo... ale teraz som nasla na rucke, vnutri lakta fliacik, na predlakti dalsi a aj na brusku ma taky ale nie ohraniceny, skor krupicku a na dotyk dranejsiu pokozku. Zatial som vyskusala Aloe vera gelly, Bepanthen na ekzem (ten asi dnes 2. den) ... popravde som chcela objednat La Roche Posay, ale nasla som vela odporucani, ze zabrala prave Bioderma... tak som vahala, nakolko to po narodeni nebol uplne ekzem, resp. nebol ohraniceny... uvidim noo... ale napriklad mne sa spravilo vo vonkajsoˇ kutiku oka nieco ako alergia, netusim.. nesvrbi, su to akokeby vyrazky... myslim ze to bolo z maskary alebo linky, ale zatial ked to skoro zmizlo, tak sa za 2 dni opat akoby vratili...

dakamaable
28. máj 2020

Moje dietko má tiež ekzém, používame lipikar ten je fajn ale už keď je suchšia pokožka, že lipikar nestačí tak potierame lipobasou, odporučila mi to kožná je to bez predpisu... Mám aj tu miesanu mastičku z lekárne, ale tá je s kortikoidmi tak sa jej zatiaľ vyhýbame... Lipobasa sa mi páči v tom, že keď to mal také živo červené tak ho lipikar štípal a tá lipobasa mu nevadila. Takisto som z rady lipikar kúpila aj šampón a do vody pridávala oilatum. Takisto sme každý deň nesprchovali so šampónom ale niektoré dni len čistou vodou.

misa11111
28. máj 2020

Ja na všetko dávam SKIN-CAP, vždy mi zabral
Použivala som od biodermi po neviem aké drahé značky ani lekár mi nepomohol.