Biorezonancia. Pomohla vám?

anjelikbobo
12. máj 2010

Ahojte! Máte niekto s touto formou liečby skúsenosti? Pomohla Vám? Konkrétne by som chcela vyskúšať centrum bioharmonie v krušovciach. Aké máte naň ohlasy?

bianka234
13. máj 2010

ahoj, ja tam chodím, bola som s malým 5x, otestovali potraviny, ide to veľmi pomaly, myslela som že to bude rýchlejší účinok, pozri na babské recepty na atop. ekzem, práve to tam rozoberáme

anjelikbobo
autor
13. máj 2010

A tiež to stojí kopu peňazí, každá návšteva? Mne sa ani nejedná o ekzém,skôr mám iný problém. Len ma sklamalo, že tie pokroky idú pomaly...Hlavne keby to také drahé nebolo..

anjelikbobo
autor
19. máj 2010

To už nikto nemáte skúsenosti s touto metódou?

kucminka
9. jan 2011

Ahojte,chcem sa spytat,ci ma niekto konkretne skusenosti s biorezonanciou?Bola by som velmi vdacna za informacie a skusenosti.Vopred vam velmi pekne dakujem.

evi55
21. máj 2011

aj mňa by zaujímali skúsenosti s biorez., či pomáha, či sedí diagnostika so skutočnosťou...

gabii83
8. júl 2011

ahojte, mi sme dneska boli v BB. 110 eur ☹(((( auuuuuu
uvidime, povedali nam ze mala ma malo draslika, ale hlavne ze nema pit vobec ziadne mlieko okrem sojoveho co sa predava v DM. ja by som bola zvedava ci kazdemu zakazuje pitie mlieka...???
diky

gabii83
8. júl 2011

@evi55 ahoj a mlieko mozete pit, to tam bol dr.Such?

gabii83
8. júl 2011

@bianka234 ahoj a mlieko vam nezakazali pit? bol tam dr. Such?

bianka234
12. júl 2011

@gabii83 ahoj, mlieko zakazuje každému a tiež kurence kupované a vývar z nich. Mlieko živočísne celkovo a jogurty nám osobne kázal dávať zvolenské smot, čo mal teda pravdu, lebo na všetky malý zareagoval, jedine tento znesie. Inak ako tá cena to bola za diagnostiku pre jedno dieťa? Či dal aj nejaké kvapky, lebo nám nikdy nedal žiadne kvapky o čo som ho prosila nech to má rýchlejší priebeh ale nechcel, povedal, že to musí prejsť same. Chodili sme 8 mesiacov a potom som to vzdala. Už sa nič nedialo. Ak máš otázky pošli IP

leya
8. aug 2011

@gabii83 ahoj! ty si bola u dr. sucha? ja uvazujem nad navstevou v BB, ale co tu citam, ze odporuca sojove mlieko....dokonca pre dieta, sa mi nie celkom pozdava.... 😒 . a ta cena, to je len za diagnostiku?

gabii83
8. aug 2011

@leya ahoj no ta cena je vsade taka, ja neviem to je iba diagnostika plus terapia 10 eur.
no neviem ci by som to odporucala, komunikacia nedostatocna, ci to pomaha alebo bude pomahat tak to vie iba pan bozko.....
mi chodime i nadalej.
uz ked sme dali na to tych 100 ecok, tak na terapiu tych 10 eur si uz najdeme.
pekny den

leya
8. aug 2011

@gabii83 dik za infosky.....na cenu som sa pytala preto, lebo som mala informaciu, ze diagnosticke sedenie je za 50 eur, tak ma to trocha prekvapilo. aj tebe pekny dnik!

gabii83
8. aug 2011

@leya diagnosticke sedenie je 100 ka, a ja som tam bola s malou cca. 5min :/
ale dobre si otvor usi, lebo ho tazko rozumiet...
ja som si myslela ze hovori po latinsky alebo neviem akym cudzim jazykom...
som bola nahnevana, lebo som nerozumela nicomu...
tie peniazky som na to dala tazko ale myslim si ze nebolo to zbytocne.
iba skoda ze je to tak vela, a fakt sa neriad s tym co ti poradi na 100% inak sa zblaznis, staci ak si zapamatas co dietatku je a si to aj sama pozres na nete a drzis nejaku individualnu dietu a nieco aj z toho co ti on poradi z kazdeho rozku trosku....
a urcite bude lepsie....
prajem Vam to

sofinka30
9. aug 2011

ja som bola v Krusovciach a vela sa diagnostikou trafil a vela nie..mlieko mi tiez zakazal pit,tiez ze som alergicka na lepok a tak mam jest len chlebik maces a syry mozem a cele mi to neslo do hlavy.bo aj v Macese je lepok..a ze mozem cestoviny a tam je tiez..dal mi nejake kvapky az 3-je zaco som mala zaplatit 45 €+110 za diagnostiku a 1.terapiu...moj stav sa za 2 tyzdne zhorsil natolko,ze som tam uz nepachla a medzitym mi prisli vysledky z gastroenterologie,kde mi dokt.povedal,ze nemam alergiu na nic ani zapal..nic.takze ...nemam slov.

veronica1
27. nov 2011

Ja som sa tiez dala na tuto "zazracnu"liecbu. Bola som tam aj so svojimi 2detmi, prve sedenie 360EUR, kazdy tyzden liecba 30EUR, pri kazdej kontrole predpise dalsie kvapky, za kazde sa plati 15EUR, uz som do toho vrazila neskutocne vela a zatial ziadny vysledok. Tiez nam zakazal mlieko, kurence, morky, dcerke na mesiac chleba, vsetko pecivo a vsetko kde je muka a kvasnice, moze len maces a lokse-ani jedno do 3,5rocnej dcerky nedostanem. Neviem ako dalej. My sme tam isli hlavne kvoli alergiam, maly ma hemangiom a dcerka strasne na neho ziarlila-vraj vsetko vylieci.....tak neviem ci mam do toho vrazat dalsie peniaze, ci to ma vobec zmysel...

stardust
28. nov 2011

@veronica1 ked to nepomaha, tak je to asi podvod, nemyslis?

veronica1
28. nov 2011

@stardust - ja dufam ze nie, lebo je na to dost ohlasov, vraj tam chodi vela ludi, tak pockam este asi do konca roka a uvidim.

stardust
28. nov 2011

@veronica1 jaj, precitaj si rozpravku Cisarove nove saty od Andersena a porozmyslaj, co mas spolocne s tym cisarom.

hudy
28. nov 2011

Ahojte, moja kolegynka bola na jar na biorezonancii v Ba, mala alergiu na slnko a vraj po tejto detoxikácii celé leto bola bez alergie. Dnes som tam bola s 2.ročným synčekom, prvé sedenie 50eur, aj kvapky sme dostali, tie už boli v cene a ďalšie sedenia sú za 30eur. Synček má silný atopický ekzém, dnes nám imunoalergologička povedala, že máme striktne vysadiť lepok a toto nám potvrdili aj na biorezonancii, tiež laktózu a všetky cukry, takže ideme na bezlepkovú diétu, držte nám palce....

kviotecek
19. apr 2012

ahojte moj svagor bol u tohto lekara jemu zakazal pit pivo 🙂 ostatne vsetko moze bol tam s tym ze mal ochrnutu jednu hlasivku lekari mu uz nedavali ziadnu sancu ze sa to operovat neda a tak siel tam a typek rozprava jedna radost 🙂

reikina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
weissovamichaela
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aliska19
28. apr 2013

hhmm mi ideme do BA ale tam stoji vysetrenie len 15eur to prve diagnosticke?mam tiez obavy ci to vobec ma zmysel tam ist, moc sa mi to nezda 😒 ake mate skusenosti, diagnostika vam sedela???prosin o odpovede, lebo ideme uz tento tyzden

pingu1
28. apr 2013

@anjelikbobo mne pomohla. vyliecila ma z alergie

lindulak
30. apr 2013

@pingu1 a môžem sa opýtať akú alergiu a ako ti ju vyliečili... tiež o tom totiž uvažujem. mám peľovú alergiu, spustila sa mi po pôrode a každým rokom je to horšie 😝

aduskatt
30. apr 2013

nesedela, nepomohla☹
@aliska19

pingu1
30. apr 2013

@lindulak na prach a chlad

aliska19
1. máj 2013

@aduskatt hmmm som zvedava teda, dufam, ze to nebude uplna blbost 😒 a trocha nam v niecom pomoze.

aduskatt
1. máj 2013

@aliska19 uvidis, nam sa snazili pomoct akurat od penazi☹