Bojím sa, že môj synček spapal klinček

moly09
28. dec 2022

Dobrý večer chcela by som sa spýtať či mám začať panikáriť....z ozdôb nad oknom mi spadol malý klinček už ho nemôžem nikde nájsť bojím sa že ho jeden s chlapcov spapal 😏 majú rok a 3 mesiace

lia261
28. dec 2022

@moly09 skúste dobre pohľadať poprípade či nie je aj hore v tej ozdobe. Myslíte že by im nevadilo že by ich to v ústach pichalo alebo že to je tvrde?

ivette1223
28. dec 2022

@moly09 ak ste si ista ze by dokázal jeden z nich zjest ten klinec chodte na pohotovost tam im spravia sono. Ak ste medzitym vysavali alebo zametali alebo sa tam casto pobehuje mohlo sa to niekde zapatrosit, sledujte ich 3 dni, ci ich neboli brucho, nezvracaju, ci normalne papaju a maju stolicu v poriadku. Ak ano tak je nepravdepodobne ze by jeden znich ten klincek zjedol...

loliki
28. dec 2022

@moly09 Kvôli tomu, že neviem nájsť nejaký klinček by som nepanikárila. Ako vieš, že spadol? Prečo si myslíš, že to niekto práve zjedol? Ak by bolo niekomu vážne zle, tak by som to riešila. Ale toto, čo píšeš, určite nie. Magnézium, Persen, kľud.

paulinkad
28. dec 2022

@moly09 klinček ako korenie? Alebo malý klinec?

moly09
autor
29. dec 2022

@paulinkad malý klinec

iwesska
29. dec 2022

No ten klinec by dieta bez placu urcite neprehltlo. To by muselo inak kricat,keby ho to pichalo v hrdle.