Bolesť nôžky u trojročnej dcérky

ajka321321
8. dec 2018

Dobrý deň, som veľmi znepokojená, pretože trojročná dcérka sa občas v priebehu dvoch týždňov sťažuje na bolesť ľavej nôžky. Momentálne je chorá , ma silný kašel, nádchu (prechladla) .Boli sme u pani doktorky a zatiaľ jej nedala antibiotiká, že uvidime ako bude po vikende. Dcerke sa kaslanie zhorsilo, dnes mi opat spomenula, ze ju boli nožka a ukazovala na miesto za kolenom. Som znepokojna prave preto, že som na internete čítala, že bolest noh moze signalizovat aj leukemiu:( dcerka vsak chodi normalne , nekriva. Samozrejme ju dám hned v pondelok vysetrit ,kedze som sa u pani doktorky o bolesti nozky nezmienila. Mali aj vase deticky obcas pocas choroby bolest dolnych koncatin? Nejedna sa o silne bolesti, ale aj tak ma to velmi vystrasilo, za odpovede vopred dakujem

marti7
8. dec 2018

Odbery krve vam delali?

ajka321321
autor
8. dec 2018

@marti7 nerobiia nam krvne testy

ajka321321
autor
8. dec 2018

@ajka321321 nerobili

bleblu
8. dec 2018

Pravdepodobne su to rastove bolesti, bezna vec, niektore deti to maju, niektore nie. My ich mame tiez uz cca tri mesiace, prichadzaju a odchadzaju, vacsunou su na vecer alebo v noci, nie je to nic vazne, neboj sa ale sanozrejme sa pirad s dr.

ajka321321
autor
8. dec 2018

@bleblu u nas je to skor v priebehu dna,v noci problemy niesu, snad to budu zmienene rastove bolesti aj v nasom pripade