Bolesť uška 5 ročného syna

daniela237
17. nov 2013

Prosím o radu, syna 5r. Boli od včera usko. Nevie definovať bolesť lebo hrá sa behá a chvíľami sa sťažuje že ho to bolí, prosím poraďte ako mám postupovať? Ísť na pohotovosť? Alebo nejaké domáce rady ďakujem

charllotte
17. nov 2013

skus vygooglit na nete niake babske rady, my pouzivame kvapky Burow, a teraz som kuk a nie su viazane na lekarsky predpis, tak ak mate otvorenu niaku lekaren tak by som isla kupit 🙂

naty132
17. nov 2013

ahoj,,moja dcera mala to iste teraz,,mala aj zvysenu teplotu,,cez den sa hrala a vecer usko+teplota,a ale nie vysoka,,trvalo to dva dni.Dala som jej nurofen a do uska kvapla-Borow kvapky a dala vatu. Prešlo to chvalabohu.

alami
17. nov 2013

@daniela237 ísť na pohotovosť a ak ho to moc bolí už teraz dať niečo od bolesti (napr nurofen, brufen) Môže mať zápal stredného ucha a to sú riadne bolesti, nepodceň to.

daniela237
autor
17. nov 2013

Ďakujem vám za rady

ellahop
17. nov 2013

treba to riesit. nas maly to mal po nociach. usna ma sfukla ze kde som bola doteraz. mal zapal uska. museli sme liecit atb dve davky a plus kvapky do ucha.

janinah
17. nov 2013

určite orl lekár,ak je to cez víkend,tak pohotovosť

zuzana315
18. nov 2013

...pre bolest uska odporucam mat doma spominany Burow alkohol, vzdy nam zatial pomohol. Hlavne pri soplikoch moze byt aj bolest uska...a samozrejme poradit sa aj s dr.

baileyka
19. nov 2013

Aj my sme mali problémy s uškom, okamžite sme išli k ušnému, zobral ster a našiel nejakú baktériu , preliečili to mastičkou a odvtedy je kľud... 😉

mamazem
27. nov 2013

Mám veľmi dobré skúsenosti s Burow kvapkami, ale odkedy poznám Audiron, tak preferujem ten - čisto prírodný a zaberá pomerne rýchlo, aj pri zaľahnutí v ušiach, hučaní, šumení ale napríklad aj pri bolestiach zubov a zápale trojklanného nervu.