Bolesť v záhlaví u dieťaťa pri teplote

dominita
19. mar 2023

Dobrý večer, chcem sa opýtať je v pohode bolesť v záhlaví a v spankoch u dieťaťa pri teplote?
Ma ATB 10. deň od kašlu a teraz zrazu horúčka a takato bolesť 😒 CRP je v norme...

anavixy
19. mar 2023

Ked to nespecifikujes, ale povies len “bolest hlavy”, tak ta je pri chorobe normalna. Zrejme medzicasom dieta schytalo dalsiu virozu. Vysledok CRP je aky cerstvy?

dzulli1980
19. mar 2023

Príznak mnohých viróz je bolesť hlavy, takisto pri vysokej teplote zvykne bolieť hlava ... dávaš mu dosť tekutín?
@dominita

dominita
autor
19. mar 2023

@anavixy CRP je dnešne. Boli ju celá hlava dá sa povedať, ukazuje vzadu na hlavičke, spánky 😒 a aj dvakrát z vracala, ale pripisujem to plaču bol tam prítomný aj hlien 🤦‍♀️

dominita
autor
19. mar 2023

@dzulli1980 áno tekutín prijíma veľa, len sa mi nepáčila ta bolesť vzadu v záhlaví a spánky 🤷‍♀️ možno som už zo všetkého len zbytočne vystrašená a je to bežné pri teplote 🤔

pralinka25
19. mar 2023

vie v lahu zdvihnut hlavu tak aby sa dotklo bradou hrudnika? je spave? vracanie? studene koncatiny, bolest klbov? ake ma este priznaky? ako dlho o trva

pralinka25
19. mar 2023

kedy ste boli u dr? kolko je to hodin?

1mina
20. mar 2023

Moja mala tak naposledy pred par tyzdnami zacala horucky, bolest hlavy, a zacala pistat tiez ze vzadu na hlave a este ze sa nemoze pozriet dole ze nemoze predklonit hlavu 🙈 ja uplne infarktove stavy, obliekla som ju a letela na pohotovost, a tam doktorky na mna tak pozeraliiii zee ved to je normalne ze ju tak vzadu boli hlava pri viroze a vedeli naco narazam ale ze ci viem zeby to na nej este nemuseli spoznat a tak nic nejake omacky povedali a poslali ma domov. Druhy den som sla k detskej to uz aj vracala, a mala nastastie teda sarlachovu anginu. Ale samozrejme treba odkontrolovat vzdy dieta

jana_eyre_2
20. mar 2023

Áno, býva to pri teplote bežné.. niektoré deti to nebolieva, niektoré áno.. môjho najmladšieho naposledy keď mal angínu silno.bolelo zahlavie a aj hlava.. keď ale teplota ide normálne zraziť či už zabalmi, alebo liekmi, ak je vysoká, alebo nie je nejaká extra vysoká, pokiaľ nezvracia, nie je príliš apaticke, alebo príliš plačlivé, pokiaľ nie je extrémne spave, tak to je v poriadku a je to len sprievodný príznak.. sleduj či si vie v ľahu dvihnúť hlavu k hrudníku..

dominita
autor
20. mar 2023

@pralinka25 v ľahu vie zdvihnúť hlávku, zvracala včera 1x ale to pripisujem plaču, boli tam aj hlieny. U Dr sme boli na pohotovosti, CRP mala v poriadku. Ďalšie príznaky nepozorujem iba ta bolesť hlavy 😥