Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesti bruška a nekakanie 24 hodín

zuzuv4
1. sep 2014

viete mi poradit som prvorodicka a moj malinky ma 2 tyzdne a nekakal mi uz 24 hodin neviem ale myslim si ze ma aj bolenie bruska lebo sa rozplace aj s nicoho nic len tak hrozne plakanie neviem ci je to kolika alebo len zapcha ale nepomaha mu nic ani masaz ani pupik nic a kvapky nemam ziadne poradte mi som zufala a bojim sa o neho nemozem to vidiet ako sa trapy

zabkakwa
1. sep 2014

@zuzuv4 kojiš? ak áno, nemusí kakať aj 10 dní je to normálne....... Skús teplú plienku priložiť na bruško a masírovať, prípadne rektálnu rúrku aby sa vykakal. nám veľmi pomáhalo nosenie zvyslo na rukách a jemne "ťapkať" po dupke...

1234lubka
1. sep 2014

@zuzuv4 kojene dieta nemusi kakat aj dva tyzdne, moj kakal tak raz za 8dni...zaochaby to byt nemala pokial nedavas um...mozu to byt skir koliky..ani u nas nic nezabetali...espumisan a este nejake kvaoky som skusala nic nepomahalo aj tri hodiny plakal 🙂 no vyradtol s toho 🙂 ale vlasy mi zosively riadnevtedy 😉

pribinak
1. sep 2014

Na rektalnu rurku ho velmi neuc, vela babatiek si potom zvykne, ze im maminy s kakanim pomahaju a o to neskor sa naucia pouzivat brusny lis a kakat same a viac sa s tym natrapia
Ak nepomaha masaz ani pupik, skus trosku viac teply kupel a nechaj ho rozbalenehonech si kope nozickami

Ako pisu baby, kojene babo nemusi kakat kazdy den

suezee
1. sep 2014

Kojene deti nemusia kakat aj 30dni. Nasa doktorka ma dieta, ktore nekakalo 13dni. Nas stuplik kaka tak kazdy 8den a je uplne spokojny. Ked velmi place masiuj brusko rukou, pocvic s nozickami ( skrc kolienka smerom k brusku). Ziadnu rektalnu tycinku nepouzivaj, zbytocne mu podrazdis zadocek. To plakanie pokial nema koliku prejde. My sme zazili hororovy jeden tyzden a teraz je z neho krasne usmievave babo. Chce to trpezlivost a lasku

betka999
7. sep 2014

ja som malej davala ked ju brusko bolelo kvapky Coliprev s enzynom laktaza... a cvicte s nozickami. masirujte brusko...

tamaram283
15. sep 2014
Používateľ tamaram283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tamaram283.

aj ja mam vyborne skusenosti s kvapkami Coliprev,,.. urcite skus masirovanie bruska.. cvicenie s nozickami..teple obklady na brusko.. niekedy staci aj to.. a crievka sa "rozbhenu" 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli