Bolesti uška 14 mesačného chlapca

mhittnerova
30. jún 2013

Ahojte, chcela by som sa opytat, moj 14 mesaoze to byt aj kvoli zubkom, kedze mu rastu ale co by bolo najlepsie na to? stray recept od babicky, ....klasicka mast....?? 🙂
dakujem

janinah
30. jún 2013

nepochopila som....čo je s tým uškom?

pa3ciaaa
30. jún 2013

@janinah ja som akosi taktiez nepochopila ... 😅 😕

latvia
30. jún 2013

@mhittnerova ak som spravne rozlustila tak ho boli usko a nevies co na to, je mozne ze ho boli z rastucich zubkov? bolesti uska u deti su zvacsa sposobene opuchnutim lymfatickeho tkaniva okolo eustachovej trubice ktora je blizko nosohltana dietata. teda, najcastejsie pomoze vycistit nostej morskou vodou, poriadne vycistit nos, odsat vsetky hlieny, dat dieta lahnut na bolave usko a v tejto polohe na boku strieknut do nosteka kvapky do nosa, napriklad nasivin soft alebo ine pre deti urcene kvapky. zaroven podat fenistil kvapky, 10 kvapiek 3x denne na lyzicku. ulava by mala byt do 2 hodin. ak to neprejde, treba ist ku krcnemu lekarovi nech skontroluje nos aj usko

mhittnerova
autor
30. jún 2013

jeeej no az teraz som si vsimla ze som napisala uplne hatlaninu 🙂 😎 Latvia pochopila si to spravne a dakujem za radu. u neho bolesti nie su dlhodobe, len tak zopar krat sa chyti za usko, poskabe, teda skor vyskrabe az do cervena a potom zase nic, skusala som mu uz dat aj na vaticku kvapky a to do uska, ale....

aristka
30. jún 2013

@mhittnerova a nesvrbí ho to uško ,keď a škriabe...

mhittnerova
autor
30. jún 2013

@aristka nie mne sa zda ye ho to skor boli, uz sa aj v noci zobudil a neskutocne plakal a chytal sa za usko..

aristka
30. jún 2013

@mhittnerova to budeš musieť ísť k dr. zatiaľ mu daj do neho vatu...

mhittnerova
autor
30. jún 2013

@aristka hej hej uz som dala a aj nakvapkala kvapky

adkasmolka
30. jún 2013

Ahoj,synovi ked isli zuby, sa tiez poskrabal v usku, potahal si hoa pod. A ziaden plac. Lenze mne to nedalo a bol z roho hnisavy zapal stredneho ucha :( Ja preto radsej radim, ist stym k doktorovi. Aspon u nas nieje pravda, ze ked dieta boli usko, reve ako pavian. Kdezee..Tu nepustila mamickovska intuicia 🙂

fanta
30. jún 2013

@mhittnerova. na nehnisavy zapal sme dostali octanove kvapky. Ale potom urcite na ORL, lebo sa to moze zhorsit.

pa3ciaaa
1. júl 2013

@mhittnerova urcite s nim chod k lekarovi..Moze mat zapal ale aj hocico ine..na to treba atb, aby sa to preliecilo..ja sama som s tym mavala problemy a ver mi, je to hrozna bolest..a od toho mozu aj zubky boliet... 😢