Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolestivé prsia 11 ročného dievčatka

junovka
4. okt 2012

Moja dcera ma 11rokov, navonok je vidiet, ze jej zacinaju rast prsia, ale....na jednom prsniku si nahmatala malu uzlinku, ktora ju trapi , nakolko si aj parkrat udrela loptou na treningu....druhy prsnik je ok.Mate niekto s tym skusenosti, ci uz osobna skusenost, alebo skusenost u vasich dievcatiek?Dakujem.

bambola
5. okt 2012

@junovka to je normalne pri raste prs 😉 o chvilku bude mat aj v druhom. toto jedno bude nebadatelne vacsie (to ma velka vacsina 😉 )

kitinka76
5. okt 2012

@junovka mám desetiletou dcerku, takovou malou kuličku - uzlinku má na prvém prsu a občas si taky stěžuje na bolesti prsou. Ale prý je to při růstu normální 😉

nasticka
5. okt 2012

pamatuji si to ještě ze svého dospívání, taky mě to trápilo, ale byly to jen růstové "obtíže" 😉

bianca
5. okt 2012

@junovka ja so myslim ze akukolvek pochybnost by ste mali riesit s lekarom.Na fore jednoznacnu odpoved nenajdes lebo to moze byt normalny sprievodny jav rastu a dospievania ale aj dalsich 300 veci.Neznamena ze ked ti niekto napise ze je to normalne ze to bude platit aj v malej pripade.Treba si fakt radsej zajst k dr nech posudi ev ju posle minimalne na sono.Verim ze je to osemetna situacie a mladej slecne sa nebude chciet pretrcat sa dakde pred lekarmi ale osobne by som ju k tomu dokopala

Tu začni písať odpoveď...

Odošli