Bradavice na chodidle a ruke

24. jan 2022

Ahojte. Synovi sa objavili menšie bradavice na ruke a chodidle ma po jednej. Neviete prečo sa vytvorili? A ako mu zmiznú? Co mu mam nato kúpiť? Pripadne radite ísť kožnej? Ďakujem veľmi pekne.

pribinak
24. jan 2022

Ísť ku kožnej a nečakát kým sa mu rozšíria

xsimonkax
24. jan 2022

Ja som mala na rukach, kožná mi nepomohla... Pomohlo mi potieranie koloidném striebrom do 3 dni boli fuč

lukina20
24. jan 2022

ist ku koznej hned zajtra rano a to co vam predpise brat naozaj, ze poctivo na tisic percent... syn nech nikde nechodi bosy, dodrzuje hygienu ruk
bradavice su jeden z dovodov, preco ja osobne nenavstevujem kupaliska

zyxie
24. jan 2022

Bradavice sú vírusové ochorenie. Na vírusy je perfektná hliva ustricová. Mne sa osvedčilo užívanie hlivy ustricovej a fungovalo to každému, komu som to na bradavice odporučila. Po pravidelnom užívaní cca mesiac samé zmizli. Problém je, že odpurúčanie užívanie deťom od troch rokov. Ale možno by bola nejaká alternatíva aj pre také malé dieťa.
Kožná mi dávala všelijaké leptajúce potierátka alebo vypálenie. Nič nepomohlo, vždy sa vrátili, po užívaní hlivy sa mne ani iným čo poznám nevrátili, lebo ich to zlikvidovalo zvnútra. Začalo to svrbieť, sčerveneli a jedného dňa tam zrazu neboli.

nikolet29
24. jan 2022

@zyxie akú ste mali hlivu prosím?

katren
24. jan 2022

za mna Verrumal, je na predpis, natierat denne, najstarsia mala na dlaniach snad aj 15, dr chcela vypalovat, to som nedovolila, tak nam dala Verrumal a vsetko do 2 tyzdnov bolo prec....syn mal teraz na chodidle 3 a uz tiez koncia....

autor
24. jan 2022

@zyxie 4 rocny syn uziva betaglukan asi mesiac, myslíš ze to tiež pomôže aby to zmizlo? Ďakujem

autor
24. jan 2022

@katren ďakujem takže treba ísť ku kožnej aby to predpísala však?

erikahun
24. jan 2022

Mne pomohla náplasť na kurie oká - SPOFAPLAST. 😉

zyxie
24. jan 2022

@nikolet29 Ja som mala konkrétne od Terezie, ale myslím že je to úplne jedno.

zyxie
24. jan 2022

@erikahun tá mi pomohla ale len na ruke. Na čele a na kolene nie.

erikahun
24. jan 2022

@zyxie Môže byť. Ja som mala len na rukách a všetky mi vďaka náplasti zmizli.

tarra6
24. jan 2022

Dcére sa keď bola prváčka sa robili na chodidle, chytala to v telocvični. Chodili sme aj na vypaľovanie dusíkom ku kožnej. Ale potom som kupovata Kolodium forte v lekárni, a to jej pomohlo.

terina25
24. jan 2022

Mne a synovi zabral koloidum forte. A minule som objavila v tete drigerii taky roztok na bradavice ,vola sa to stop bradavice a tiez mi to pomohlo .

autor
24. jan 2022

@tarra6 ďakujem vyskúšame

autor
24. jan 2022

@terina25 ďakujem vyskúšame

desore
24. jan 2022

Jedna navsteva dermatologa, vypalenie pomocou CO2 lasera a dieta ma pokoj.