Búchanie hlavou a nohy v noci o matrac

mon1806
10. dec 2018

Ahojte maminky môj drobec ma 2 roky a posledné dva mesiace v noci si stále keď sa trošku prebudí alebo proste sa mu niečo zle sníva a sa trošku preberie na zaslanie vždy búcha hlavu o vankúš alebo nohy o matrac. To je normálne? Už ho v noci aj budim a vysvetľujem ale nepomáha nic ráno vstane a normálka nic sa nedeje vďaka

pininka
10. dec 2018

@mon1806 už som to počula od viacerých rodičov, aj tu na mk. Myslím že to prejde, je to len taký zvyk

karmela
10. dec 2018

@mon1806 ja mám 11,5 mes. Dcéru a tiež to robí s nôžkou.Bud keď zaspáva alebo keď sa v noci prebudí.

meandbaby
10. dec 2018

Je to normalne.To su tkz nocne desy.sniva sa mu intenzivne to, co zazil.Nasa to ma niekedy aj teraz a ma skoro 4 roky.Preto spi s nami, lebo sa bojim, ze spadne s postele.

mon1806
autor
10. dec 2018

@meandbaby paneboze 😂😂😂a ja že to prejde hneď no drobec je pravda že ma strašne živá sny on až vykrikuje a plače zo sna

meandbaby
11. dec 2018

@mon1806 mozno vam to prejde skor.Je to individualne.Hlavne dat hadam pozor, aby pozeral v telke to, co je primerane jeho veku alebo aj knizocky. Nasa, napriklad kricala celu noc potom, co sme boli pri krutiacom sa malom kolotoci, ked mala 2, 5 roka.Zrejme sa bala tych postaviciek.To clovek nikdy nevie, ako oni vnimaju svet.Co je pre nas uz zname, pre nich je to nova skusenost a aj stresujuca.Drzim palce.

metiu1992
13. jan 2019

Ja mám 26 a ešte má to neprešlo zatiaľ od malička a stále to pretrváva