Časté grckanie dvojmesačného dieťatka

slovikovam
1. dec 2014

moj maly dost casto grcka niekedy len tak vodovym mlieckom niekedy taky tvaroh niekedy je toho vela az takym oblukom vsetko vyvracia ma len 2 mesiace poradi mi niekto nieco? davam ho aj odgrgnut po jedle aj spinka s hlavickou vo zvysenej polohe niec nepomaha

iwka2
1. dec 2014

Ahoj moja tak tiež grckala. Bola som aj na vyšetrení či nemáme reflux, ale nemáme.Vracala mi do 5mesiaca. Vraj som mala silné mlieko a malú som často prikladala 🙂 aj keď som to už potom obmedzila tak stále grckala až kým som nezačala jej dávať mrkvičku atd

dzejn80
1. dec 2014

@slovikovam
Skus vysetrenie na reflux, ak grcka oblukom ... Inak moji obaja grcali do roka, a to s prikrmami uz nebola teda velka sranda ☹(( a teda nic im nebolo, proste v roku prisla posledna sabla a hotovo, zo dna na den 🙂

krpecek24
2. dec 2014

Ahoj moj tiez dost grcka boli sme na vysetreni a potvrdil sa reflux Dr nam povedala ze do 6 mesiaca by sa to malo upravit teraz uz aj prikrmujeme a je to lepsie obcas odgrcne ale neni to take ako bolo ..... existuje na to take mliecko alebo skor pripravok do mliecka vola sa to Nutriton kupis to aj bez predpisu dava sa to do mliecka aby sa zahustilo a ak sa vygrcka je najlepsie dat cajik alebo vodicku aby mu to splachlo naspat ak mu nieco ostalo v hrtane lebo ho to bude drazdit a bude moc uplackany