• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Červené drapľavé líčka. Z čoho môžu byť?

Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od srenata.
Ak ešte kojíte, skúste červené líčka potierať materským mliečkom. To bol u nás všeliek. Može to byť zavádzaním príkrmov, niektoré detičky to ťažšie znášajú. Zavádzajte príkrmy opatrne a hlavne každú jednu zeleninku a ovocie skúšajte viac dní aby ste zistili či nemá alergiu. Určite sa vyhýbajte kravskému mlieku a citrusovému ovociu
13. nov 2015 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.
Ak kúpete dieťatko každý deň, može to byť aj z vody. Niektoré detičky majú citlivú pokožku a a časté kúpanie im ju veľmi vysušuje. Skúste obmedziť pobyt vo vode a hlavne dávajte pozor na príliš teplú vodu. Vyhýbajte sa aj mydielkam, dajú sa kúpiť emulzie na citlivú pokožku
14. nov 2015 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.
V tomto období nezabúdajte hlavne na krém proti vetru a mrazu :wink:
23. nov 2015 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mala tiez take suche lysaje na lickach a pomohol nam Bepanthen, dobre premastuje
24. nov 2015 o 22:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja to ma z toho ked moc slinta a sucha sa bud o plienku, gauc alebo zuje opraty na jedalenskej stolicke. Je to vlastne vysuchana koza a po vsetkom moznom sa nam najviac osvecila klasicka vazelina Infadolan
24. nov 2015 o 22:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus vyskusat od Bepanthenu Sensiderm krem je specialne na ekzemovu pokozku , ktora je vysusena a svrbi. Je vhodny aj pri alergickych prejavoch a mozu ho pouzivat aj male deti a tehotne .
Da pouzivat dlhodobo .
2. mar 2016 o 14:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte skúšali ste niekto krém imunoglukan? dcérka má jedno líčko už dlhšiu dobu suché a červené, teda len taký fliačik. Dávala som jej doteraz len vazelínu alebo kokos.olej, nič stále to tam je. Ten krém odporučila pediatrička ale pozerám zloženie, sú tam parabény, takým veciam sa vyhýbam ked sa dá lebo aj ja na to reagujem takneviem či to mám natrieť na tvár 1,5 ročnej. Hm?
5. mar 2016 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
syn máva často suché a červené líčka hlavne v zime a potom keď mu idú zúbky. Pomáha mu na to bepanthen care mastička. Pokožku dobre premastí.
16. mar o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez mam dobru skusenost s bepanthen care kremom nielen na detske zadocky, ale aj na suche miesta po celom tele-premasti a hydratuje pokozku:blush:
15. máj o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok