Červené vyrážky na prirodzení

majuskamoja
10. sep 2013

Pekný deň, milé mamičky, moja dcéra bude mať za chvílku 5 mesiacov, a na šuške sa jej vyhodili červené pupáčiky, chcem sa opýtať, či tá masť Imazol, alebo Canesten zaberajú, lebo Sudocrem a Bepanthen nezaberajú, pred tým to nemala, a nemenila som nič ani značku plienok, ani prací prostriedok, dočítala som sa, že to môže byť aj keď sa prechádza na stravu, dávam jej už mrkvičku a tak, dočítala som sa, že tieto 2 mastičky sú najlepšie, tak by som sa chcela opýtať, aké máte vy skúsenosti,ďakujem 🙂 , prípadne kolko dní mam čakat kým to neprejde a ísť k lekárke, malá to má už vyše týždna zacalo sa jej to troška zlepšovať, ale teraz vidím že má to zase :(

nikolet_89
10. sep 2013

@majuskamoja ahoj nevidim to, ale typujem to aj tak na plienky...to ze doteraz bola ok neznamena, ze sa jej alergia neukaze neskor...ale aj tak by som zasla za dr nech sa pozrie a ona ti povie ci je to alergia z plienok lebo pochybujem, zeby to mala z mrkvicky

januliku
10. sep 2013

@majuskamoja Moja neterka sa ako babatko vzdy vyhadzala na suske, ked jedla jablko. Takze kludne to moze byt aj z jedla. Ale s takym malym babom by som radsej zasla k dr., nech to radsej kukne, aby sa to nerozsirilo. Vela stastia.

lucinocka
10. sep 2013

@majuskamoja nam sa to vyhadzuje casto, sudokrem pomaha, hned zmiznu cez noc...podla mna je to z mocu v plienke

cerez
10. sep 2013

Nám pomáha pri väčších problémoch Imazol. Ale výborný je aj Inotiol, ktorý dostať len v Rakúsku. Je to ako u nás Pytiol, ale nie je taký dobrý ako Inotiol.

modrofuzik11
11. sep 2013

nejde o zapareniny? ide naozaj o vyrazky? nam na zapareniny pomaha bepanthen. ak vsak ide o nieco ine, cervene vyrazky, radsej by som s tym sla k lekarovi...