Červený fľak

vladka82
13. sep 2015

Baby malemu sa vyhodil na vajkach cerveny flak.Ma to od vcera natierala som sudocremom a nepomohlo.Neviete co to moze byt?Samozrejme zajtra ideme ku doktorke,len chcem vediet ci ste sa stym nestretli.Dakujem

janap76
13. sep 2015

@vladka82 nedávno sme to mali aj my. ja som mu dala spray prvej pomoci aloe vera a takisto sudocream, na ďalší deˇb sme to ešte trošku mali, zase som to zopakovala ráno, na obed aj večer, a na ďalší deň tam už nemal nič. Mal hneď pod penisom. Mne to prišlo akoby zaparenina. Nosí ešte plienku. Bolo to cez víkend, inak by som asi tiež utekala k mudr.

vladka82
autor
13. sep 2015

@janap76 ano nosi este plienku.Nic ine zaparene nema tak neviem ci to je zaparenina.Tiez to ma hned vedla penisu o priemere tak 1,5 - 2 cm.Jasne hned rano idem ku doktorke,lebo som dost mimo z toho.

janap76
13. sep 2015

@vladka82 ani náš nemal inde zapareninu. len mu to po kúpaní dobre osušte a tak dajte krémik. Inak nemyslím že by to nejak bolelo. Malý sa správal ako inokedy 🙂 verím že to bude dobré, už ráno to bude určite lepšie, uvidíte 🙂 🙂

vladka82
autor
13. sep 2015

@janap76 tiez si nemyslim ze ho to boli.Ja som mu to aj chytila,ze co bude robit a nevnimal to.Dakujem za rady.Pekny zbytok vecera prajem 🙂

jardomi
3. dec 2018

Ahojte. Môj malý ma 2 mesiace a taktiež ma červený fliacik cca2cm na vajíčkach. Co to bolo u vás? Dajte mi. Vedieť ďakujem.