Červený fľak na vyležanej časti hlavičky

lady511
10. apr 2012

Ahojte mamičky oteckovia skrátka všetci ktorý chcete prispiet,moja mala ma asi ako večšina detí vyležane hlavičku ☹ a teda vzadu na hlavičke jej ani nerastu vlasky ide o to že na tejto "vyležaninke" sa jej spravil taky červeni flak velkosti menšej marhule,
Myslela osm že to je z toho ležania aj ked sa ju snažím davat iba na bok ked spinká,často aj past koníky skrátka aby na chrbítiku často neležalo ale tento flak sa vobec nemení ani nestráca,ma stále rovnaku červenu farbu aj rovnaky tvar,ideme do poradne začiatkom maja a preto som chcela vediet od Vás či máte taketo bábetko alebo poznáte niekoho kto ma take babetko,neviem či to može byt take velke znamienko kedže sa to nemení ,za všetky Vaše príspevky a rady,tipy budem velmi rada 😉

barustek
12. apr 2012

ahoj, aj moj drobec ma vzadu taky červeny fliačik ja som sa tiež zlakla ale mamina ma ukludnila že to detičky mavaju z časteho ležkania ja jej to občas zasypem pudrom ale neboli ju to lebo som sa jej toho dotykala a asi tonieje citlive.aj plešinku mame ked začnu sedkat myslim že to zmizne teda dufam no. 🙂

cecil36
12. apr 2012

@lady511 ahoj, my to mame tiez. Maly to ma od narodenia, vobec sa to nemeni ci lezi na brusku alebo na boku. Dr. Nam povedala, ze je to ekzem a babätkam to casom zmizne. No, nas maly ma uz styri mesiace a stale to tam ma. Kamoskina mala to tez mala a az po roku jej to zacalo blednut. Tak moc som neporadila, ale aspon v tom nie si sama 🙂

lady511
autor
12. apr 2012

každopadne dakujem baby..mi máme za dva dni 5 mesiacov no uvidíme každopadne sa pretáča sama na bruško už tak už ani ležkat moc nechce ale pomohli ste mi Dakujeeeeeeeeeem 😉

kralicica
12. apr 2012

je to celkom normalne. moje obe deti to mali.

lucinka2424
23. mar 2013

ahojte moja mala to tiez ma ale pocuvam s kazdych stran zeby to malo samezmiznut ze to neni nic vazne tak uvidime ci to zmyzne 🙂