Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Chlapské problémy

pasica
4. mar 2015

Maminy co mate chlapcov!
Ked malemu pretiahnem pipicka tak tam ma taku malu bodku bielu, vyzera asi ako kusok tvarohu? Akebo take daco. Ako mu to odstranim aby som mu nesposobila daky zapal alebo tak?

adka31
4. mar 2015

Ahoj, je to smegma, je to normalne ze je to tam a nasilu mu to odtial nevyberaj, nevytlacaj ani nic podobne. Pretiahni pokial ide a umy v cistej vode. Moj maly ma rok a tiez to ma, pomalicky postupne ako ide pipik pretiahnut, sa uvolnuje aj tato smegma po kustickoch. Nic nerob nasilu.

ivetafer
5. mar 2015

Ahoj aj my to mame , maly ma 2 roky a tiez sa mu to objavy, nerob paniku je to normalne nam to vytlacala raz lekarka a potom to preslo same.

pasica
autor
5. mar 2015

Da sa mu pretiahnut skoro cely, len ma to vystrasilo ze co to je, ci to tam ma byt alebo nie 🙂 dakujem baby, tak som kludnejsia 🙂

ena70
5. mar 2015

@pasica je to normalka, casom moze byt toho na zaludi viac, ja som vzdy namocila odlicovaci tampon do vody a tym sa mu to pekne dalo prec cele, lebo niekedy ked som len umyvala vodou, sa to drzalo viac a maly bol haklivy na to, ho to vraj "steklilo" 🙂...ale je to normalna vec, akurát treba cistit pravidelne aby sa to tam nezanasalo a nezapalilo...

madana
5. mar 2015

@pasica aj moj syn to ma,nam to kazala cistit lekarka...ale on ma na tom taku tenku kozicku,obcas mu ta smegma vytrca von, tak vtedy to vyberiem v sprche pod tecucou vodou ,ale niekedy to fakt nejde, lebo je na tom ta blanka,alebo ako to nazvat....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli