Chodíte s deťmi von, ked majú horúčku?

luciferkax
15. okt 2012

CHodíte von? NEMYSLíM tým nechať dieťa behať, ale také dieťa, čo obsedí v kočíku, mohlo by ísť von aj s horúčkou? Nemá červené hrdlo ani nekašle, iba ma horúčku, možno viroza alebo zubky...

effkaa
15. okt 2012

Zvysena teplota a horucka su dve rozdielne veci. S horuckou by som s dietatom nesla von ani omylom. Jedine ak cestou k lekarovi...

maculik
15. okt 2012

Ahoj, mne dr vzdy hovori, ze pokial je teplota do 38,5 a dieta je cule, nema bolesti a pod., tak na prechadzku ist mozeme. Ked je leto, nie na horucavu, ked je zima, byt v zavetri, nenahanat sa, len prechadzat, ale ze cerstvy vzduch prospieva. A to praktizujem pri oboch od babatka a nikdy sa im nepohorsilo. Aj ty podla mna sama uvidis, keby mu bolo zle a bolo otapene, ale pri teplote zo zubkov urcite nemusis sediet doma 🙂

sofesa
26. jan 2015

A ak mu chodime von spinkat? Mam rocnu dcerku, teraz je prvykrat chors, zatial neviem o aku chorobu ide, mame teploty (mozno sa z toho vyvinie ta tzv.piata choroba...) Naposledy spala cez den doma asi ako dvojmesacna, aj to dvadsat minut, takze chodievame von, momentalne stale dvakrat denne..

jana_eyre
26. jan 2015

ak ma dieta horucku /cize napr. 39/ a citi sa zle, tak nie.. ak ma len zvysenu teplotu, citi sa dobre, vonku nefuci, nepece slnko, nemrzne - tak nachvilu ideme, na kludnu prechadzku po cerstvom vzduchu..

xenicka13
26. jan 2015

Nás dr. Povedal, ze aspoň klesne horúčka, chodím, ak chcú ísť, ideme, ked sa zle cítia, nie

evaluptakova
26. aug 2015

Moj syn vinco luptak ma horucku 38,6 a ja s nim potrebujem ist do mesta a nemozem ho nechat sameho doma lebo by mi so svojimi kamaratmi zdemoloval byt mozem ho zobrat so sebou vonku? (Prosiiiim poradte mi zlaticka 😲 )

dzejn13
30. okt 2019

Ja chodim vonaj s teplotou do 38, dieta ma 6 mesiacov, v kociku/v nosici pospí, zrelaxuje. Vzdy je pokojnejsi na prechadzke (byvame na vidieku, takze prazdne ulice, priroda okolo), je to taka pasivna zabava, len pozoruje okolie. Urcite je to pre neho menej vycerpavajuce ako pasť koniky, alebo len tak nudne lezat na jednom mieste, tak sa rozptýli a nemysli na bolest (napr. zuby). Koelktiv, ihrisko samozrejme vynechame.

barboe
4. mar 2022

@zigzag Keď má dieťa, čo i len zvýšenú teplotu nemôže ísť von.

lenkamikusova
20. sep 2023

@vefi89 vôbec nie si vadna to by nás bolo viac,tiež som.za ak nemá teplotu 39 ísť von a ak ste nauceni ako my tak je to fajn nepchat lieky na znizenie

barboe
20. sep 2023

@luciferkax nie. Dieťa nesmie ísť von keď má horúčku. To povie aj detská lekárka.

luliu
20. sep 2023

@lenkamikusova
@barboe reagujete na starú tému spred x rokov

zuzuliennka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz