Chrápanie u 6-ročného dieťaťa

kikundela
9. jan 2023

Ahojte. Prosím vás riešili ste niekto chrápanie u dieťaťa? Syn má 6 a pol roka. Minulý rok mu vybrali nosné mandle. Bol veľmi často chorý, stále zahlieneny, chápal... Mysleli sme si, že keď mu tie mandle výberu bude to oveľa lepšie. Nepomohlo. A chrape asi ešte viac ako predtým. Nedávno bol nachladený. Doktorka povedala ze ma zväčšené krčné mandle. Ze asi ich bude treba dat von. V noci chrape aj keď ma otvorené ústa, aj keď ich am zatvorené. Ci spi na chrbte alebo na bruchu.... To je jedno. Chrape tak až ho zatahuje alebo ako to mam povedať. Pôjdeme na krčné určite. Ale riešili ste to aj inak? Pomohlo vám niečo?
Ďakujem krásne

taisu
9. jan 2023

Alergia na roztoče?

kikundela
autor
9. jan 2023

@taisu alergiu nemá potvrdenú na nič. Robili mu testy už dva krát aj kožné a nič vôbec. A to ma lieky na alergiu od malička

nika1090
29. apr 2023

@kikundela dobrý deň prosím Vás zistili niečo malému? Máme ten istý problem

tothovalucia89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tothovalucia89
5. apr 2024

@kikundela dobry den, u nasho synceka uplne rovnako. Pomohlo vam nieco? Ja uz nemozem pocuvat ako v noci chrape, ved sa vkuse prehadzuje, telo si nedokaze ani oddychnut.

kikundela
autor
7. apr 2024

@tothovalucia89 jemu pomohlo až orezanie krčných mandlí... Odkedy bol. Na zákroku spi ticho jak mucha.... Len keď je soplavy alebo dačo tak trochu chrápe ináč vôbec