Chrapčanie u 14-mesačnej viac ako dva týždne

999k
28. jan 2023

Ahojte baby. Od 11.1. Je mala chora zacal jej kasel hlieny, zaver u doktorky po pozreti do hrdla a popočúvani je laryngitida. Predpisala: stopkasel calcium morska voda fenistil. Po dvoch tyzdnoch jej tato liecba nezabrala. Hlieny pocut pri dychani. Dychanie chraplave ked si odkasle chvilu je ok a zase zachvilu chrapot. V noci je to super pekne spi nekasle. Cez den pocut dychavicnost a ten chrapot a teda hlieny ma vzadu. Ked odsavam, odsajem bielo priesvitne hlieny. Moc toho nejde. Vysadila som tie lieky a davam solmucol, morsku vodu a pamycon nic ine. Zda sa mi ze trochu lepsie, no stale tie hlieny tam su. Odsavame uz skoro 3 tyzdne, bojim sa ci sa jej tym netvoria zas dalsie a dalsie a preto je furt zahlienena? Dalsia vec fenistil je antitusikum a sirup na vlhky kasel je mukolytikum to znamena ze by sa tieto dve veci vraj nemali kombinovat, pretoze dojde k nahromadeniu hlienu a vraj sa toho deti nebudu vediet zbavit. Takze nerozumiem preco mi to takto predpisala nemohlo jej uskodit to? Vraj priedusky ciste. Zapal hornych dychacich ciest. Nemali ste niekto nieco podobne?

msnesquik
28. jan 2023

@999k ja mam trojrocnu a sirupy na vykaslavanie ju zahlienuju este viac, nema taku silu to vykaslat, kazdopadne, ked nevie smrkat, tak urcite odsavaj, ale napriklad len rano a vecer, asi ma tie sople vnutri

sszuzu8
28. jan 2023

A nemôže mať väčšie nosné mandle? Moja chrapcala Dr dal sirup a bolo to ešte horšie. Dookola každu chvíľu

999k
autor
29. jan 2023

@msnesquik ano ano snazim sa len tak dnes si musim zaklopat som odsala len vecer pred spanim a uz to vyzeralo ok no uvidime zajtra lebo toto masaker akoze

999k
autor
29. jan 2023

@sszuzu8 aha tak to netusim no uvidime davam tomu este dva dni sa mi zda ze uz konecne to vyzera nadejne. Ked nie budem to riesit dakujem za tip

veve16
29. jan 2023

Ahoj,môj syn mával laryngitídy od malička a vždy vykašliaval aj mesiac. Oni sú maličkí a nevedia tie hlieny tak vykašľať ako dospelí.

999k
autor
30. jan 2023

@veve16 a byval aj taky zadychany? Mala strasne ma zvysenu dychavicnost tak ze ci je to ok?

veve16
30. jan 2023

@999k dýchavičný bol iba keď kašeľ bol laringálny. Keď prešiel kašeľ do vlhkého,tak potom už nebol dýchavičný,iba vykašliaval skoro mesiac.