Čo ak trojmesačný nevie kakať?

9. nov 2021

Ahojte 3 mesacny syn vobec nevie kakat,skusala som aj rektalnu rurku a nic,iba place,davam mu Biogaiu,vcera som zacala davat Balonix med,predtym Coliprev kvapky…pili sme Kendamil,zmenili sme na Francuzske mlieko..a uz tyzden je nepokojny,nevie kakat aj ked kaka tak taku zelenu..poradte prosim

anjelicek26
9. nov 2021

No vela neurobis, pouzivaj rurku v pripade nudze, neboj nic, kakat sa nauci na pana, ked prijdu prikrmy a stolica bude tuhsia...u nas to tak bolo u chlapcov... Ked to bude ale s bolestami pokracovat, pytaj sa pre istotu na gastro...

autor
9. nov 2021

@anjelicek26 rurka vobec nepomaha😞😞 a na gastro sme dostsli termin az buduci rok, a to som skusala volat vsade,aj kde sa plati 250€ sme dostali termin az vo februari

anjelicek26
9. nov 2021

Skus sa dat na zoznam na kazdom gastre, ak niekomu vypadne termin, nech ti zavolaju. To nemozete tak dlho cakat. Skus sa spytat lekarky na protialergicke mlieko, nech ti predpise na skusenie... mozno to pomoze hned.

autor
9. nov 2021

@anjelicek26 dakujem velmi pekne za radu,skusim♥️

anjelicek26
9. nov 2021

Nas syn mal laktozovu intoleranciu, co sme sa my natrapili prve mesiace, zle sa na to spomina...

prvosienka88
9. nov 2021

My sme dostali termín teraz na december, sme z Košíc a termín máme v Banskej Bystrici, síce je to trasa ale za to dieťatko mi to stojí. Neviem odkiaľ ste ale ja som skúšala všade a zobrali nás jedine tam.

autor
9. nov 2021

@prvosienka88 my zo Šamorina…uz som skusila TN,BA,DS…a vsade az v novom roku😣

nevenka
9. nov 2021

@anjelicek26 veru, skusenost z Teba hovori. Ja mam teraz tretie kolikove, ale co sme zazili pri dcerke, to uz nechcem ani rozoberat. Ona nevedela kakat do roka a pol, furt ame brucho riesili a vysledky vsade dobre. Uz ma 6 a zje vsetko, co nezje ju. Len kakat nevedela teda, rektalna rurka aj 3x denne, chuda.

prvosienka88
9. nov 2021

Ak chcete viem Vám skúsiť prenechať náš termín v BB, nám sa zázrakom podarilo vybaviť v KE na piatok 🙂