Čo dať na herpes 3 ročnému dieťatku?

lejlla
12. dec 2011

maminky co dat 3 rocnemu dietatku na herpes na ustockach?

vivusika
12. dec 2011

ja mám od detstva problémy s herpesom na perách a mne pomáha jedine mastička Zovirax, je vhodná aj pre deti 🙂

nae
12. dec 2011

Citala som, ze najlepsim prostriedkom je usny maz - nemam vyskusane, herpes som nemala 100 rokov, ale mozes vyskusat 🙂

danielik79
12. dec 2011

dobrá je aj detská zubná pasta ale lepšie sa poradiť s detskou dr 😉

carmen86
12. dec 2011

vyskusaj sudocrem, mne osobne to pomaha a rychlo mizne ten herpes 😉

mata222
12. dec 2011

mojmu synovcovi 3,5 rocnemu bol odporucany sirup Pikovit s prebiotikami kvoli zvysenemu vit.B..prip.vyskusat kamistad gel alebo mundisal, ale ten riadne stipe, ale zase ulavi od bolesti..prajem rychle zotavenie..

katka3012
13. dec 2011

Mne osobne na herpes nepomaha nic.Vsak sa skus spytat v lekarni daco ti len poradia 😉

jaruska74
13. dec 2011

aj ja by som odporucala zovirax

kocko
13. dec 2011

Nám pomáha Zorivax alebo "vajíčko" z oriflame.....

edita84
13. dec 2011

AHoj ja som malej dávala najskôr aloe first a potom aj samotnú rastlinu aloe a ked to mala už suché tak propolis

zuzana17
13. dec 2011

no moja malá dostala herpes keď mala cca 7mes., ale nemala ho na perách, ale na chrbte, tzv. pásový herpes (dostala ho, lebo ako maličká-novorodenec prekonala kiahne). Dr.nám vravela, že treba veľa vit.B, takže sme dávali NutrilonB, v lekárni nám dali mastičku Thermal herpes krém, kt. je vhodný aj pre deti a je na rastlinnej báze. Celkom dobre nám pomohol, rýchlo to zaschlo, tak skús.
Ja sama mávam často herpesy, vyskúšala som všeličo, no niekedy mi to pomohlo, niekedy sa to rozšírilo na celých ústach, ale tento krém som použila len 1x a bola som celkom spokojná, pretože aj mne to rýchlo zmyzlo, no ale neviem ako by to bolo na budúce 😀 . Tiež môžeš rozdrviť Bkomplex forte a natrieť na herpes.

kacasim
28. feb 2012

lejlla: zkuste náplast z lékárny /compeed/ děti ji můžou, není v ní žádná agresivní účinná látka, pracuje na bázi hydrokoloidního hojení. Je ji zezačátku potřeba několikrát vyměnit, ale funguje báječně, navíc prckovi zamezí si sahat do herpesu a přenášet ho tak bezděčně dál. Navíc je herpes chráněn i od vnášení dalších nečistot. Určitě stojí za zkoušku, nám se vyplatilo.

annaopialova
28. feb 2012

ahoj byva mast vola sa kosmin