Čo dávať dieťaťu, keď ho svrbia ďasná?

jaja273
28. júl 2010

skúste mi poradiť nejaké produkty z lekárne,alebo vaše osvedčené recepty.....dcéra má ešte len 4 mesiace...

maryanna
28. júl 2010

@jaja273 my máme gél naďasná Dentinox a je super, malý sa vždy ukľudní po ňom....

junovka
28. júl 2010

@jaja273 pokial ja viem od zubarky, a tak sme to praktizovali aj my, ze pokial nevidis co i len malu bielu skvrnku, nema sa potierat nicim, a a k uz je co i len mala skvrnka, tak treba natriet len ten zubcek, my sme uzivali Babydent. Dovtedy treba davat hryzadla, najlepsie troska schladene v chladnicke 😉

latvia
28. júl 2010

prirodny gel citrovital pre deti, s grepovou chutou, mnam 😉

raona
28. júl 2010

my používame MUNDISAL, chutí 😉 😉

miska333
28. júl 2010

aj mi mame mundisal ale moze sa dat len 3-4 krat za den, vyborny je citron- mi uz mame 2zubky

miluska.h
28. júl 2010

my pouzivame Gengigel, je to cista kyselina hyaluronova. je sice drahsi, ale zabera

beruska.zuzanka
28. júl 2010

Dentinox 😉

romaroma
29. júl 2010

my máme dologel, nechcela som nič chemické, neviem, či pomáha, ale stíchne, minimálne mu chutí 😅

nikush
29. júl 2010

@jaja273
mne vsetko z dasien zlize a som tam kde som bola predtym 😒

myzma
29. júl 2010

@jaja273 calgel, ma asi nasladlu chut a je po byninkach, analgetikum a antisepticum... maly ho ma rad 😀 vzdy po nom stichne 😀 a my sme zacali tiez skor nez bolo napisane v brozurke, zubky nam totiz liezli relativne skor ako tabulkovy predpis (obdobne ako vam), myslim, ze sm zacali v 4. mesiacoch

macilaci
29. júl 2010

no tak ja som vyskúšala calgel, dolgel aj niečo tretie ale najlepšie zabralo u nás potrieť dasno panadol sirupčekom 😀