Co dělat když dítě snědlo kostku?

stomix
5. aug 2009

stalo se někomu, že vám dítě snědlo něco co zrovna není k snědku? mne dnes dcera snědla kryt od usb klíče. 😖 ... zatim jí nic není ... myslíte že to vykaká ? nebo sní jík na výplach ?

katy1979
5. aug 2009

stomix pre istotu s nou zajdi k lekarovi. vyplach jej robit nebudu ale RTG asi ano a budes musiet sledovat ci to vykaka za par dni.

atrami
5. aug 2009

stomix,
určite k lekárovi.
Može dojsť k poškodeniu črievka.

stomix
autor
5. aug 2009

jjj... 😒 když ja ani nastopro nevim jestli to doopravdy snědla ... možná dělám jen zbytečnou paniku... ale dopoledne jak si hrála - tak se zakuckala jakoby něco věčího polkla ... měla kolem sebe jen hračky a flašku s čajem ... tak sem to nechala bejt,že asi se jen blbě napila ... ale ted jsem zjistila že mi chybí vrchnáček od usb a ona byla tehdy poblíš stolu kde ten usb visel. ... tak ja fakt nevim... vim že je toho schopná proto celý dny jenom hlídam aby nic nulovila a ted tohleeee .... asi mě z toho picne

katy1979
5. aug 2009

stomix radsej chod nech vies na com si ci sa mas strachovat a cakat alebo ho nezjedla.

stomix
autor
5. aug 2009

... když se vzbudí tak mažeme ... jenom mam pocit že pohotovost je až od sedmi a naši obvodnou už nechytneme ... 🤐 😢

atrami
5. aug 2009

stomix,
boli ste na pohotovsti?