Čo do nemocnice?

jarabicka
9. jún 2013

Ahojte baby, budúci týždeň nastupujem aj s malým /4 roky/ do nemocnice na ORL, výber mandlí...no chcela som sa opýtať čo nám všetk treba do nemocnice???ešte sme neboli a nemám akosi prehľad,potrebovala by som radu 😉

xlucia
9. jún 2013

@jarabicka zavolaj kam nastupujete, oni ti povedia presne

veselavrba
9. jún 2013

Ahoj ja som bola v nemocnici s malym 3mesacnym synom mal zapal mocoveho mechura boli sme tam 8 dni. Ja som brala pre maleho mlieko,veci na prezlecenie,pre seba pyzamo,nieco na prezlecenie,citanie, malemu nejaku hracku co ma najradsej,nieco na pitie pre seba malemu zrejme daju zmrzlinu pokial ide o krcne mandle,urcite doklady,nejake peniaze ak by si chela ist do bufetu a ked tak si vezmi nejaku stravu pre maleho pokial pojde o nosne mandle. Inac ma uz nic nenapada,neviem kolko tam budete a nejaky uterak,hygienicke potreby.

jarabicka
autor
10. jún 2013

...to je jasné, že zhruba viem, čo so sebou, ale napr. také ako pre seba na oblečenie, to môžem mať na sebe také civilné v čom prídem, či sa tam musím prezliekať do niečoho ako sú tepláky alebo také niečo???a malý asi nemusí byť v pyžame celý deň, či???tiež mu zoberiem nejaké tepláky a tričko???

zuzi0911
10. jún 2013

@jarabicka prezliekat sa nemusis ale ak tam budes dlhsie asi budu pohodlnejsie teplaky...ja som s malou lezala na detsko a prezliekala som sa do teplakov na noc som si davala pyzamo a malemu pyzamko meviem ci moze byt v teplakoch...ale zober mu aj teplaciky a uvidite...cez den trplaky a v noci pyzamo

jarabicka
autor
10. jún 2013

@zuzi0911 ďakujem 😉 ale prezuvky musím mať aj ja, že?

pink_lady
10. jún 2013

@jarabicka predpokladam ze ides do TN nemocnice- jasne cez den chodis normalne v domacom alebo normalnom obleceni, papuce treba mat, a maleho ako si ho obleces tak mas. Teraz tam bude teplo, vela deti tam beha len v tricku a plienke /slipoch/...a nezabudni peniaze :D

zuzi0911
10. jún 2013

@jarabicka ano tie musis...