Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Čo kúpiť z lekárne pre bábätko? .. krémiky alebo čo treba?

Výbavička pre bábätko
klara221218
7. sep 2019
mareka49
7. sep 2019

@klara221218 sudokrem

zanita777
7. sep 2019

@klara221218 Ahoj. Z lekarne ak myslis lieky tak nurofen cipky a paralen proti horucke keby nahodou, lieh na pupcek , gazu a kremik na zadocek. Novorodenec kozmetiku nepotrebuje ziadnu na zaciatok staci len kupat v cistej vodicke 😊.

luliu
7. sep 2019

Z lekárne lieh na pupok, sterilnu gazu, sudocrem, odsávačku sopla na vysávač, teplomer, pre istotu paralen a nurofen čipky na teplotu

eliska13
7. sep 2019

@klara221218 rektalnu rúrku, teplomer, teplomer do vaničky?sáčky na okakane plienky, tebe vložky do podprsenky, glycerinove čipky pre teba

ydnew
7. sep 2019

@klara221218 to čo spomínali baby vyššie a ešte 100% detsky olivový olej (použije sa takmer na všetko)

klara221218
autor
7. sep 2019

@eliska13 co su glicerinove cipky? A naco

ydnew
7. sep 2019

@klara221218 používajú dá na zmäkčenie stolice po porode

klara221218
autor
7. sep 2019

@ydnew dobre dakujem

eliska13
7. sep 2019

@klara221218 na stolicu.... olivový olej som používala na bruško aj po pôrode na šťastie nemám strie možno genetika, možno olej😏neviem či máš už kúpené priedušné gaťky pre teba

zuzikak
7. sep 2019

Pre seba ani tie cipky ti netreba. Akonahle budes moct po porode jest tuhu stravu tak si vezmi so sebou susene slivky a daj si 3x denne po 2ks. Nebudes mat potom problem. Ak by bol, cipky ti da sestricka aj tam, prip.manzel donesie dodatocne. Pre babatko ako pisu baby- odsavacka na sople, cipky proti teplote a krem na zadocek- rybiu mast alebo sudocrem.

dadka555
8. sep 2019
Používateľ dadka555 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dadka555.

Mne dali po pôrode glycerínové čípky aj v nemocnici, takže myslím, že tie netreba. Na ranu po pôrode som si striekala dermochlorofyl (taký zelený sprej). Ako krém na boľavé bradavky mi dali v lekárni vzorky Bepanthen, skús popýtať. A pre maličké - u nás na pupok odporučili Ajatín, potom proti teplote nurofen, paralen, potom by sa ti zišli ešte možno kvapky biogaia (probiotiká) a sudokrem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli