Čo mám dať dieťaťu do očka, keď ho má stále červené?.

marianne
23. jún 2008

Ahojte, prosim poradte co mam dat do ociek dietatku, ked ich ma cervene a stale si ich pretiera.boli sme sa kupat a je mozne, ze sa jej dostala voda do oka.trva to dva dni.zatial som jej tam dala materske mlieko.dakujem

junovka
23. jún 2008

no, chod radsej k lekarke, ak to neprejde, moze byt ze od vody, ale moze byt, ze je to aj z alergie, nakolko u mna je teraz obdobie co si stale sucham oci, nakolko ma strasne svrbia 😠 😠 ☹

smisela
23. jún 2008

V lekárni ti dajú maximálne dezinfekčné kvapky -opthalmo septonex,ak nepomože tak k očnému lekárovi,antibiotické kvapky a maste sú na predpis,nám pred nedávnom pomohli kvapky očianka rostkovova - ocu flash,sú bez predpisu,ked mala začervenané očko,niečo jej padlo do očka,tak skús,ak nepomoze,je lepšie íst k lekárovi 😒

marianne
autor
28. jún 2008

vdaka za pomoc.zatial dostava opthalmo septonex 6.den a myslim ze to ma lepsie.este to vsak nie je ako ma byt.v letaku sa pise, ze sa maju kvapkat 10 dni, tak potom uvidim.o tej ocianke som citala same chvaly, tak ked tieto kvapky nezaberu, asi kupim ocianku,mate s nou nejake skusenosti?