Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo na bradavicu - kurie oko na päte a na prste?

ninula1
23. júl 2012

hlavne rychle a ucinne odstranenie vzhladom ne nespolupracu dietatka

stanislavao
23. júl 2012

skuste wartner - co teraz reklamuju. alebo jedine odstranit u koznej, ked to ma byt rychle.

adriana7
23. júl 2012

najlepší je lastovičník, rastinka rastie skoro všade, odtrhneš stonku z ktorej vyteká taká biela tekutina, ktorou potieraš...neškodné, účinné...

babajaga
23. júl 2012

dcera mala 4,je to bolestive,potierala som lastovicnikom,netecie z toho biele,ale take ruzove..najlepsie potriet tym od kvetu...teda stonka,listy....a este som potierala duofilm...da sa kupit v lekarni,len je to bolestive.....ale pomohlo,liecila som dceru 4 mesiace...vyzera,ze uspesne....niekedy ani vypalovanie u koznej nepomoze,stale sa tvoria nove loziska..kurie oko je vlastne virus...tak posilit aj imunitu...vitaminy a tak....ked dieta nespolupracuje,sprav ,teda potri v noci ked spi a po zaschbuti prelep...ked uz mala vyzrate do ziveho,tiez som jej cez noc dobla a po zaschnuti prelepila

marisenka
23. júl 2012

Tiez je dobra aj cibulova mast dostat ju kupit v lekarni.

yanus
23. júl 2012

Wartner je super, bezbolestne a rychle ;) stoji okolo 20e

elfka.elfka
23. júl 2012

ja som si robila cibulove odvary, citronove / citron do octu a dat do chladnicky - nasledne dat na noc na bradavicu - to iste aj cibula / ale nezabralo. na nohe je problem to, ze sa klasicky neodlupne,ale stale sa vtlaca do nohy, takze ja som si dala vypalit, neboli to vobec, krasne to vypadlo po 2 tyzdnoch. vypalovala som len raz. ked sa posilni imunita, malo by zmiznut aj same. potom su tie akoby laky na bradavice, to sa nanesie a odlupne sa vrstva, ale to je nekonecne. teraz som videla v reklame taky akoby vypalovac, no nemam vyskusane. lastovicnik som neskusala, kedze bola zima, ale pocula som len pozitivne reakcie.

pingu1
23. júl 2012

kup si v lekarni taky roztok sholl, je to ako lak na nechty. par krat aplikujes a kurie oko zmizne

amadora
23. júl 2012

keď som bola decko mala som kopec, chodila som dávať vypaľovať, nič moc 😝 najlepšie mi pomáhal lastovičník, nedám dopustiť

alexko007
10. aug 2015

Mojmu 8 rocnemu synovi sa urobili na chodidle bradavice alebo kurie oka. Viete mi poradit co na to? Prikladam aj foto lebo neviem ci to je bradavica ci kurie oko.

mizu89
10. aug 2015

Ja ked som mala kurie oko tak som isla na kozne a tam mi povedali ze to je bradavica tak mi ju vypalili dusikom ale nepomohlo lebo to bolo ozaj kurie oko.Kupila som si naplaste COMPEED a pomohli mi vytiahli mi to kurie oko a doteraz mam pokoj 🙂

niobe7
10. aug 2015

No ja mam na prste ale najviac mi pomáha nato toto :
http://www.docsimon.sk/tovar/scholl-freeze-spra...
Odporúčam perfektná vec!!! som vyskúšala kadečo verrumal aj naplaste s kyselinou salicylovou 🙂 🙂 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli