Čo na kašeľ a plný noštek u 2,5 mesačného bábätka?

michaela0105
19. feb 2012

malinka kasle tak,ze sa az dusi:(a ja mam strac ako prezijeme tuto noc:(mame zvlhcovac,mame mokre uteraky na radiatore,mame eukalyptus.olejcek,a libenar a odsavacku soplikov,monitor dychu:(co este moze pomoct?

katren
19. feb 2012

dusi sa??????bezala by som na pohotovost....a este ked mas strach ako prezijete tuto noc tak tym duplom....na co cakas???radsej spanikarit teraz ako keby malo byt neskoro....

elephant
19. feb 2012

Odsávať, odsávať, odsávať - najlepšia je odsávačka na vysávač. Na kašel môžeš dať i Stodal. (posledne som niekde čítala rozkrájanú cibuľu na tanier do miestnosti k chorému, ale odskúšané nemám) A možno lepšie než monitor dychu bude, keď si ju dáš k sebe do postele. Budeš ju mať po ruke, počuť, ako dýcha, a môžeš priebežne v noci kontrolovať teplotu...

latvia
19. feb 2012

este by som dala fenistil kvapky, 3x denne 5 kvapiek, odsavaj hlavne sopliky. ak fakt nepekne kasle, tak chod na pohotovost, ci nepotrebuje aj nieco ine -ATB, alebo rectodelt cipky

fredericka258
23. mar 2012

Miska, ja som mojmu malickemu skusala davat sirupcek hedelix. Ten je setrny aj k malinkym drobcekom. Nam pomohol hlavne na hlieniky, tak skus, ak ho dusia prave tie. Ak nic nezabera, skusila by som zajst aj k lekarovi, aby sa ti na malinku pozrela.

zuzka17
24. mar 2012

ja odsavam vysavackou na vysavac, davam sinupret na sopliky, quixx sprej do nosteka a na kasel stodal sirup. mala bola za 4 dni fit.

vivusika
24. mar 2012

to by som vôbec nerozmýšľala čo dávať, ale rovno by som išla k dr. Bábo je ešte malinké na experimenty...