Čo na nádchu 8 mesačného dieťaťa?

veronsk
3. nov 2012

ahojte... nasa ema uz zas prechladla.... dobre ju obliekam aj kurime.. je pravda ze zacala stvornozkovat a udrzat ju na koberci je nemozne.... existuje nieco ucinne na nadchu??? dakujem

lucina7
3. nov 2012

my sme používali libenar. je to pre bábatka od narodenia, môže sa používať aj dlhodobejšie. a do dvoch dní jej prešla nádcha.

kajkape
3. nov 2012

Nam sa osvedcil sterimar, potom sme odsavali, nakvapkali nasivin len rano a vecer. Inak som svojim mlieckom vytierala malej nostek,zaberalo to. po tyzdni uz len sterimar a mliecko. Treba vela vetrat a na noc kludne zvlhcovac pustit alebo mokry uterak/plachtu a ja malej obliekam dve vrstvy, tenke pancusky a na to tenke letne teplaciky, lebo tiez sa este kade-tade vala po zemi. Skore uzdravenie.

nicky182
3. nov 2012

odporucam libenar alebo nasivin, zvlhci trochu vzduch v izbe - mokry uterak na radiator ..suchy teply vzduch nerobi prave najlepsie ....skore uzdravenie

evelin325
3. nov 2012

ahoj, nám sa nasivinom nádcha len zhoršila, keď som si prečítala ten príbalový leták, už mu to ani v živote nedám.....nám pomáhajú homeopatiká, aj ten mokrý uterák na radiator je super vec 🙂

lejlla
3. nov 2012

ja som davala physiomer a mame zvlhcovac(super vec)...a moj maly zvykol mat sopliky aj pry zubkoch...

pajerchinova
3. nov 2012

My davame Vincentku, zatial som nic lepsie na rozpustanie hlienov neobvjavila. Ani vsetky tie morske spreje nie su take ucinne a su omnoho drahsie. Vincentku mozem potom do rozstrekovaca doliat aj z velkej flase, ktora stoji 1e.

lienkan
3. nov 2012

Ahoj - davame physiomer a hrubsie ponozky ...