Čo pomôže na zápchu u 6,5 mesačného bábätka?

tinulka174
26. feb 2014

Potrebovala by som poradit.Mam 6,5 mesačne babätko. Koliku sme mali do 5 mesiaca ale ta je chvala bohu prec.Teraz mame problem s tuhou stolicou pri ktorej sa puci az do bordova.Este kojim.Chcem poprosit o radu co by pomohlo.Dakujem

flower72
26. feb 2014

pi harmančekový čaj. U nás to krásne pomohlo 🙂 Neskôr, keď som ho začala prikrmovať, tak som mu dala ten harmančekový čaj aj piť. Nie dlhodobo, len deci denne, aby zase nezačal hnačkovať.

linda20111
26. feb 2014

Stava zo slivkoveho kompotu, slivky. U nas pomohlo toto najlepsie. Ked kojis mozes to pit a jest aj ty, ale hlavne dat tu stavu babatku.

danielakicova
26. feb 2014

feniklovy cajik

sense
26. feb 2014

my sme boli na UM ale nam tiez pomahal kamilkovy caj ked bolo najhorsie som rozrabala mlieko do kamilkoveho caju, a potom som robila stavu zo susenych slivak, a slivky som potom aj rozmixovala a dala do prikrmu

emocia
26. feb 2014

Tinulka 174, ahojček, veľmi veľmi fajne pomáha masáž dojčiat. Sú to komplexné, špeicálne masáže pre maličké detičky. Nazri na web masazedojciat.sk alebo to najdi cez google. Sú tam uvedené všetky lektorky. Stopercentne sú aj na východe 🙂 mávajú aj kurzy v materských centrách ale chodia aj domov naučiť. Nech vám je lepšie! Alena.

drobuliatki
8. mar 2014

Ahoj,my sme používali probioticke kvapky Biogaya,obsahujú probioticke kulttury,dajú sa kúpiť v lekárni,používame ich stále viac menej s pre stávkami,myslím že sú od 6. mesiaca,držím prsty..

lucenka911
13. mar 2014

Ahoj mi mame ten problem tiez a to uz mame rok a pol, boli sme uz aj na klystir na pohotovosti, ale nepomohol musel mu tam lekar vopchat prst, boli sme na gastro vsetko je ok len nechce tlacit skus kupit duphalac je to na zmakcovanie stolice, pocula som este aj o tych kvapkach co sa pise hore, musime ich tiez vyskusat a tiez nam pomaha cajik hipp jablkovy s feniklom len skoda ze nie stale, niekedy je to lepsie inokedy horsie tak drzim palce nech sa to zlepsi, zo zaciatku sme tiez davali zemiacky s acidofilnym mlieckom