Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Co s alergií u ročního dítětena kote?

cinkatko
14. aug 2015

Ahoj, pred asi 3 tydny jsem si poridila kotatko. V tu dobu byly moje deti nachlazene a tak jsem to moc neresila, avsak i ted kdyz je maly zdravy, jsem si vsimla, ze kdyz vezmu kote dovnitr do kuchyne a maly se k nemu priblizi,zacne mu tect z nosu.Staci kdyz je v dome jenom chvilku. Zkousela jsem se objednat k doktorovi, ale meli bohuzel plno ( tady v uk to je docela na nic, na vsechno se musi objednavat ☹ hned nevezmou nikoho). Taky mu obcas vyrasily vyrazky, jenom par, ale kdyz jsem dala kotatko ven ( ma na zahrade pristresek), tak je uz nema. Snazim se ho od kotete drzet co nejdal, dodrzujeme prisnou hygienu( umyvame ruce po kazdem styku s kotetem). Jinak kote nepoustim do domu, jenom do kuchyne , kde je jenom na zemi. Mate s tim nekdo zkusenost? Jak jste to resili? Kote nechci davat pryc, je uplne zlate, poslusne, je videt, ze k nam citi naklonnost. A taky bych tu pak na zahrade mela mysi od sousedu ☹ Od porizeni kotete je klid. Poradte mi co delat prosim,maly je jinak uplne v klidu, krome te rymy a obcasnych vyrazek. Praci prostredek a jidlo mam stejne jako pred porizenim kotete, tak me napada jenom ta alergie... ☹ No kouknete na to kote je to malinky zlaticko🙂 Dali jsme mu jmeno Monty 🙂 Ale samozrejme prednejsi mi je zdravi meho detatka. Omlouvam se za mozne chyby, pisu to ve spechu 🙂

bosoriak
14. aug 2015

Tak kym sa nepotvrdi alergia, tak by som to zatial riesila ako pises. Ak sa alergia potvrdi, potom by som pravdepodobne macku nechala vylucne vonku. Ak nema astmaticke zachvaty a ide "len" o tecenie z nosa a vyrazku, mozno by nebolo zle to nechat tak. Velakrat sa alergia stykom s alergenom trochu zlepsi. Samozrejme vsetko az po konzultacii s lekarom, aby nehrozil astmaticky zachvat.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli