Čo so zápchou u 8 mesačného dieťatka?

kvietik
13. feb 2012

malu mi stale nieco zapeka ma 8.mesiacov davam jej mlieko prikrmi ryzu,jablko,banan mrkvu nedavam vobec a stale ma take tvrde bobbulky neviem co ju moze zapekat pije aj dost okrem mlieka vypije aj 200ml tekutin,mate niektora takyto problem? dakujem.

vinifred
13. feb 2012

..áno,môj bobkuje stále a to má už 4..vyskúšala som všetko čo sa dalo a už som to prestala riešiť,lebo nikto mi aj tak nevie poradiť..takže na radu nie som tá pravá.. 😔

malinovka333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucka1987
13. feb 2012

no presne bananik, mrkva, ryza zapekaju, skus jablcko / vlaknina / alebo odvar z ovsenych vlociek ked ju silno zapecie.. a potraviny .. treba len skusat po jednej potravine a pockat aku bude mat mala reakciu

moma
13. feb 2012

u nás banán funguje opačne, vždy pomôže pri kakaní 🙂
Ale úplne ukážkovo pomohli špaldové cestoviny.

adelaida33
13. feb 2012

môjho takto zapekal banán 😒 . odkedy som mu ho vyradila zo stravy, má stolicu v poriadku.

lollipop1
15. feb 2012

my davame probiotika BioGaia kazde rano 5 kvapiek uz 4 mesiace a kaka kazdy den aspon raz urcite🙂

katren
15. feb 2012

u nas na toto funguje BB-puding.....po nom sa mi taaaaaaaaak polefeti Dominika vzdy...
poradila svokra, ze vzdy ked spravila ona detom, tak sa do hodiny vsetci polefetili...a na nas plati tiez 😉
alebo este Hipp slivkovy nektar

lvka
15. feb 2012

Ovsene vlocky, slivky namocit na noc a vodicka z toho... Vela zeleniny a vela vlakniny... ;) aj bio gaia je dobra ako ti uz radili ;)

adelaine
15. feb 2012

zapeka ryza, banan, struhane jablko, zemiak, mrkva...
naopak pomoct a popohnat to by mohla slivkova hiippka, alebo cisto hruskova...kamilkovy cajik
neskor, ked bude moct maly papat vlocky, tak treba pridavat aj take do stravy

kbeata
15. feb 2012

skus acidofilne mlieko,a co tu uz bolo tak odvar z ovsenych vlociek,ja malemu s tym zarabam sunar,lebo zvykne mat tvrdsiu stolicu 😉

23janka
16. feb 2012

moja dcera ma tiez 8 mesiacov a tiez ma niekedy dva krat do dna stolicu ale len take tvrde bobky ale co zabera su stavicky-mrkvova alebo stava zo slivkoveho kompotu,alebo jablkovu vyzivku,zapekalo ju od ryzovych kasiciek a kremikov,odporucala by som na par dni nedavat.