Čo so zdúrenou bradavkou u 18 mesačného chlapca?

sonkab
12. feb 2012

Ahojte kocky, uz asi dva týždne pozorujem, že maly ma lavu bradavku väčšiu a cervensiu ako pravú. Povodne som myslela, že je to len podrazdene, ale dva týždne je dlho. Mám sa znepokojovat a utekat k lekarke ? Ďakujem za rady 🙂

adri2211
12. feb 2012

u mojej malej som tiez pozorovala,ze mala jednu bradavku vacsiu,nie moc,ale bola vacsia.nemala to vsak cervene. bola som sa pytat doktorky a ona mi vravela,ze sa nemusim obavat,ze su to hormony, a casom sa to upravi. na tvojom mieste by som sa spytala,kedze pises,ze to ma aj cervene. prave to mi vravela doktorka,ze mam sledovat,ci to okolo nebude cervene a ci to nema citlive popripade bolave na dotyk.

ripmajka
12. feb 2012

určite by som išla lekárovy. A 2 týždne sú dosť. To zrejme ,,len podráždené nebude". Dovnútra nevidíš a radšej ísť doktorke 10 X pre prkotinu , ako si potom mlátiť hlavu o stenu ,že prečo ste nešli skôr.

mircalla
12. feb 2012

Niekde som citala, ze to byva napriklad z kuracieho masa, lebo je nadopovane hormonmi,bola som z tej info dost v soku....ale ci to je pravda...myslim, ze prave na koniku to bolo,skus pohladat