Čo spôsobuje šúpanie dlaní?

csina
26. sep 2013

Uz niekolko sezon sa stretavam u dcery s tym, ze sa jej najma pocas leta, supu dlane.... Celkom sa jej zvlieka koza aj na prstoch, ostavaju take flaky...potom to zmizne, ale opakuje sa to uz par rokov... Mate skusenost?

lencika
26. sep 2013

jej ahoj to som rada ze takato tema, moja dcerka ma 2,5 roka a teraz to ma tiez, ale aj kamoskyne deti to niekedy maju tak neviem ja jej to natieram bepanthen to mam odskusane, ale si ma vystrasila ze sa to opakuje, nebol by vhodne navstivit alergologa

agnes28
26. sep 2013

Ahoj, moja staršia dcéra mala minulú zimu problém s tým, že sa jej šúpala koža na prstoch. Zašli sme aj na kožné, mudra kázala premazávať (dávala som bepanthenovú masť) a zvýšiť príjem vitamínu A (doslovne kázala dcérke papať veľa mrkvy🙂 ) a všeobecne dbať na príjem vitamínov... dúfam že Vám niečo z toho pomôže...

drobcek26l
27. sep 2013

Super krém je Infadolan - na regeneráciu kože

milota164
28. sep 2013

presne toto mavam aj ja a pouzivam na to Bepanthen a pomaha

csina
autor
28. sep 2013

Ale co by to mohlo sposobovat? Myslim, ze premastovanie zaskodit nemoze, ale skor by ma zaujimalo, ci to nie je nejaky vedlajsi symptom niecoho ineho,..

veronikadamianko
6. okt 2018

@csina dobry dem mozem sa spytat z coho to vase dietatko malo co zistili? A co dietatku nato pomohlo? Dakujeem

csina
autor
8. okt 2018

@veronikadamianko pekný večer.. Nikdy to presne nezistili.. V podstatne to odznie aj sa opäť objaví samo a objavuje sa to sezónne..

veronikadamianko
9. okt 2018

@csina takze ako u nas len ja sa nemozem nato pozerat ake to ma:'( aj rucky aj nozky uz mam asi vsetky kremy sveta ..dakujem za odpovede🙂

dadkkkka
7. okt 2019

@veronikadamianko ahoj prisli vam na nieco?

veronikadamianko
8. okt 2019

@dadkkkka ahoj nie dokolecka o tom istom dokonca sa nam nato pridruzil aj dishydroticky elzem an nozkach tam sme dostali kortikoidy mast a aj tabletky nic z toho som nedavala vyliecili e iba tekutym pudrom +aeirus na noc a klop klop nozky cistucke 🙏 a rucky mame zatial tiez pokoj uvidim dokedy tam si rucky umyva mydlom zo stranky alba flora take ruzove mydlo netusim ci to konkretne tak pomohlo ale nic ine momentalne nedavam a mame zatial pokoj dufam ze navzdy🙏 lebo to predtym bol nonsens katastrofalna mal rucky a aj nozky 😭 ked sa nozky supi davam semtam zarabanu amst od koznej taka husta zlta inak nic viac ziadne kortikoidy

dadkkkka
8. okt 2019

@veronikadamianko ok dakujem 🙂

katrin21
8. okt 2019

Supanie dlani je na 80% kvasinka.. candida . Treba preliecit noelen kožu,ale aj telo zvnutra... ieeg.olej, vyradit sacharidy..na nejaky cas striktne.”

devien
13. jan 2021

Biele drsne plochy na dlaniach dietata

sterea
13. jan 2021

Ja si myslím, že keď sa to objavuje sezónne, bude to súvisieť s alergiou.