Čo všetko vedia deti zjesť?

anavila
25. júl 2012

Dnes moja dcerka zjedla kusok zo zavesu vo WC mise, len ju sledujem, neviem ci som nemala bežať hned s nou niekam...ale snaď jej nic nebude...minule vyjedla mačke z misky staru salamu, našťastie sa zatial nic neukazalo 😒 A co vase deti? noze dajte nieco, nech nemam sama strach

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
meusicka
2. aug 2013

ahojte, chcem sa spytat na kriedu. mala vcera spapala troska, neviem kolko, ale stupla jej teplota. nema yiadne problemy, nie je inac chora, tak len myslim, ze to bude z tej kriedy. zjedla ju este vcera poobede a o polnoci uz mala teplotu a teraz rano zase. dokedy ta kreida ucinkuje, ci co jej mam dat. ma to cenu skusit jej dat zivocisne uhlie? mame 17 mesiacov. tak neviem co jej bude na osoh a co na skodu 😕 dakujem za radu

klinanka
24. aug 2013

malemu chutí piesok, štrk, to si chrume, máme to ešte zo stavby, aj hlina mu chutí, omietky oblizoval ked sme stavali, hovoria, že to znamená že mu niečo chýba, má dva roky, papa normálne, pije kravske mlieko, to je ževraj chudobne na železo,sestra teraz stavia dom a dostala som strašnu chuť tiež na taketo niečo tak som si chrumala kusky z itongu, aj ako dieťa mi mama vravela, že som tiež jedla takto ako moj, ako ja to nejako neriešim, lebo mu to nič nerobí, ja len, že či je pravda, že mu chybaju nejake vitamíny alebo minerály.

dria
6. dec 2013

ja som uz zufala s mojej malej ma 2 roky..vsetci mi tvrdia ze jej chyba vitamín ,ale vie mi niekto povedat aky..jej apetít je nasledovný vonku oblubuje hlinu ,konare,piesok,kusky asfaltu z domu nam odlupuje purpenu a polystyrén ..a v dome je to papier ,omietka z krbu ,penove puzzle,lepiaca paska,ceruzky a najnovsie sa pustila do svojich croksov ja uz fakt neviem co snou ani dohovaranie nepomaha poradte prosim ☹

loknicka
27. jún 2014

Ahojte nasa mala zjedla ASI kusok vaty z tycinky na usi. Co s tym? Dakujem za rady

sense
27. jún 2014

@loknicka uz nic neboj nic sa jej nestane co moja mala vsetko pojedla a nic jej nie je...hlavne zje to co sa neje.

loknicka
27. jún 2014

@sense dakujem no zostala som trochu v strese... Ale snad to bude ok. A co vy ste vsetko popapali alebo co ma mozno caka?

sense
27. jún 2014

od toaletneho papiera, po noviny, odlicovacie tampony, ked ju kremujem tak si olizuje nohy ruky, uz si z teloveho mlieka aj logla....pilnik obzuva, ale toaletak je jej najoblubenejsi....z vatovej tycinky vatu....proste vsetko co sa jej dostane pod ruku, kamienky vonku cmula (nastastie neprehltla)

fopka
27. jún 2014

@loknicka neboj, nic nebude... moj ma papier a seervitky na jedalnom listku bezne ... ani sa mu to uz nesnazim brat z ruk lebo vacsinou ani nestihnem a z ust uz nie je sanca 😀 ,,, u nas je momentalne hitom levandula 😀 😀 😀 .... len sa mu rozblikaju ocka ked ju uvidi,samozrejme, musim mu ju strhnut a v sekunde je v puse ohlodana a v ruke len hola stonka

loknicka
27. jún 2014

@sense no pekne a kolko ma? Mna to este asi len caka. Za 2 tyzdne mame rok...

kikuleenka
27. jún 2014

klasikou su toaletak, vsetky kartony a papierove knizky - kazda je ohlodana, tiez vsetky kremy na zadok a telo, dnesny ulovok bol v rodicovskej zahrade zo zeme vydolovany (predtym psom zahrabany) kusok tvrdeho chleba (tesne po tom, co odmietla tvarohove halusky)...

loknicka
27. jún 2014

Pamatam ze ked ja som bola mala obzuvala som knihy...

loknicka
27. jún 2014

@kikuleenka no sikulka...

sense
27. jún 2014

@loknicka 14 mesiacov ma....ale vsetky detske prostriedky sampon, sprchac a telove mlieko ked najde otvori a logne....a toaletak je to co pre inych cokolada.... 😉 nastastie ju nezaujimaju zastrcky a cistiace prostriedky ....len uz hore spomenute veci....

izuskam
27. jún 2014

@anavila skus zavolat na t.c. + 421 2 54 77 4166 je to narodne toxikologicke informacne centrum (skus pozriet ich www) to t.c. je 24-hod. konzultacna sluzba pri akutnych intoxikaciach. U nas zjedol maly alobal ale ho aj potom vykakal.

kikuleenka
27. jún 2014

ahaaaaa, a este som asi zabudla najsamacsiu mnamku, co sa prisla aj so mnou raz podelit :DDD sedim, kavickujem, pride dieta a otrca ruku stylom "noze mami, daj si...", vyzeralo to ako taka obsusena broskyna alebo co, tak som si to zobrala, pekne podakovala a s tym, ze to vydolovala urcite niekde spod gauca som si to vlozila do dopitej salky od kavy, ze to vyhodim cestou k umyvadlu...neviem, preco mi to nedalo, tak som to este raz preskumala a 3x mozte hadat, co to bolo....1...2...3...hovno. Mlada dama sa pokadila, kedze bola iba v plienke a tricku, tak ako sedela na zemi a mrvila sa, vydrolilo sa jej to von na koberec a uz kostovala...skoro ma vystrelo :DDD Ale zije, teda ziva je az-az 🙂

michaelamilan
27. jún 2014

´Mne minule malý spapal gombík.....objabila som ho až v plienke...to veľké červené čudo čo mal v hovienku, no skoro ma porazilo......a rád vyjedá kôš, naposledy som ho načapala že jedol starú ryžu :-/
Inak nechápem jeho apetít........Len čakám, čo zasa nájdem v plienke, lebo on behom sekundy prebehne celý byt a zje čo mu pod ruky príde :-O
Niekedy sa až bojím že čo zasa žuje......
Minule sme tak išli preč autom, malý čosi prežúval.....ppozrieme a on v pusine nič.....potom pozriem lepšie a on tú malú čierku gumičku na afro cúpky žul 😀

cawes
27. jún 2014

baby ja viem zarty bokom ale ja sa tu lamem na posteli od smiechu. co tie deti vsetko su schopne zjest.
nastastie moj maly zistil ze vyjedanie smätnych kosov neni pre neho, takze to nechal a caka na poriadne jedlo 😀 😀 😀 😀 a take ze papier toaletak atd to nikdy nejedol on je strasne vyberavy a povie fuj , resp co neni z mäsa to neje 😀 ale ako prilohu si da rad krem na opalovanie alebo krem proti ekzemu 😀 😀 😀 😀
@dria vies co neviem ci to neni zinok alebo zelezo jedno z toho

anavila
autor
27. jún 2014

@izuskam dakujem ale to bolo pred dvomi rokmi, prežila to 🙂

izuskam
28. jún 2014

@anavila 😀 ups, to som si v disiusii nevsimla. Tak sa drzte!

jaj7
5. sep 2014

Moja devatnastmesacna dcera si dnes pochutnavala na voskovych pastelkach najviac jej chutila zelena a cervena len dufam ze to vykaka a nic vaznejsie sa nevyskytne , mali ste niekto skusenosti s pastelkami ?

mishka11
5. sep 2014

@jaj7 Ano, nasla som ju v plienke. Presne tej velkosti, v akej ju zjedol 🙂

jaj7
6. sep 2014

Tak aspon ze sa to nerozpustilo a nevstrebalo v telicku

mishka11
10. sep 2014

@jaj7 vykakala?

patricionella
18. máj 2015

@dria a netreba ju prečistiť? Ak jej chutí hlina, telo si to pýta. Smecta je vlastne íl...možno potrebuje kúru...

lexi2008
30. máj 2015

moja mala dnes odhryzla kusok zo stipca....no teraz neviem ci cakat alebo utekat na pohotovost?

tichanska1
30. máj 2015

Baby moj maly vcera vybral spak od cigariet z popolnika s vodou a zjedol ho. No co vam poviiim... Asi bude fajciar 🙂

nikusebi
2. júl 2016

Ahoj baby moj maly spapal kudok gumy zo zubnej kefky asi 1cm1cm. Myslite ze mam ist na pohotovost?

alenky
12. júl 2016

Nemate skusenosti s pozitim bublifuku? Moja 15mes.dcerka sa ho dnes napila, vzapati do 5min.vracala.Mala dost silny kasel, kt.po hodine ustupoval. Zlakla som sa, tak sme radsej isli na pohotovost, kde ju vysetrili. Dychanie ma ciste. Zajtra sa mame hlasit u detskeho-zrejme aj na rongen pluc. Nakolko mi vraveli, ze hrozi prave zapal pluc...

sara2830
16. okt 2016

Ahojte,chcem sa popýtať....moja mala bude mat už 3 roky a je všetko papierové a vatove...neviete čo by jej mohlo chýbať?KO má našťastie v poriadku chodime totiz každé 3 mesiace na krv pre stitnu,no a granule jej tiež chutia ale to dávam už veľký pozor 🙂