Colostrum na podporu imunity - skúsenosti?

anonymka11
10. feb 2019

Ahojte maminy aké máte skúsenosti s colostrom pre deti? Dcérka chodí do škôlky a viete ako to je stále je chorá a chcem jej niečím podporiť imunitu..všetko čo som čítala vadsinou sú len pozitívne reakcie len sa neviem rozhodnúť pre kravské alebo kozie? Kravské je aj tekute ale kozie som našla len tabletky a tie sa bojím že mi nezje môžu sa teda tieto tabletky aj rozdeliť? Ďakujem za každú info

nerko
10. feb 2019

@anonymka11 Ja som davala kozie 1 rok. A uz som prestala. Stalo to do 500€ a decka aj tak chore. Starsia ma poruchu imunity, astmu a po pol roku od uzivania mala vysledky rovnako zle. Tie co som ja kupovala, tak to boli take tobolky, dali sa otvorit a obsah som rozmiesala v lyzicke vody. Rano na lacno 2 ks.

mkado
1. mar 2019

Dobry vecer, z vlastnej skusenosti Vam vrelo odporucam produkty na baze aloe vera od firmy forever. Osvedcili sa nam uz vo viacerych pripadoch. A najviac v pripade posilnenia imunity a zbavenia sa zachvatoviteho kasla u mojho syna po nastupe do MS. Uz mu totiz hrozili astmaticke spreje. V pripade zaujmu sa rada podelim s dobrou skusenostou 🙂