Črevná viróza a bolesť bruška

micha7
31. mar 2016

Ahojte.. Dcerka ma 3,5 roka celu noc prevracala,teplotu nema,rano pila cajik a uz nezvracala. Boli sme u lekara vraj mame este pockat.Okrem toho sa stazuje aj na bolest bruska. Davali ste dietatu nieco od bolesti bruska??? napr.(Nurofen,Panadol Sirup ??? )Dakujem

misel0806
31. mar 2016

@micha7 a hnacku nema,?? Ak ju boli brusko netreba cakat chod kludne na pohotovost. U deti netreba nic podcenovat.😀

micha7
autor
31. mar 2016

nema hnacku...len dva dni nekakala...treba jej,ale nechce lebo je s toho cela nervozna...

gabika_tkacikova
31. mar 2016

keď som mala ja naposledy črevnú virózu a vracala som celú noc, tak na druhý deň som mala na bruchu svalovku. od toho celonočného napínania svalov. Možno od toho ju bolí bruško.

misel0806
31. mar 2016

@micha7 moze byt zapecena s toho ju boli brusko este aj krce moze dostat.. Treba jej dat neco co by ju prehnalo pri najhorsom ist k doktorovi.. Maleho ked zapece tak dam kompot nech vypije a za chvilu uteka len on uz ma sest rokov.. U doktora by jej urobili klistir ak je zapecena

agnes28
31. mar 2016

ak už nezvracia, daj jej... pri črevnej viróze ide vlastne o zápal žalúdka a čriev, to samo o sebe vyvoláva bolesti či kŕče. hlavne držať diétu nech sa jej to nevráti... len suché, čierny alebo bylinkový čaj, nie veľmi sladké, ani mliečne, ale to asi vieš

micha7
autor
31. mar 2016

@agnes28 nie od rana nezvracia...uz sa aj vykakala...ale dostala zvysenu teplotu...

agnes28
1. apr 2016

@micha7 ako ste to nakoniec zvládli? verím že dnes už je dcérka celkom fit... nebolo by zlé nasadiť jej nejaké probiotiká, možno aj sebe, aby si si zvýšila odolnosť a nechytila to tiež

micha7
autor
3. apr 2016

@agnes28 dakujeme za opytanie... je jej lepsie..hned na druhy den zacala pit cajik postupne a uz nezvracala... teplotu mala len raz. 🙂