Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Cukrovka u štvrtáčky z Levíc

majka508
26. aug 2012

Naša kamarátka Deniska mala tohto leto aj krásne-slnečné,ale aj trošku smutné.Po návrate z dovolenky z Chorvátska sa hneď dostala do nemocnice,kde je zistili hneď cukrovku 30 a skončila v nemocnici v BA.Hľadám touto cestou pre nich kamarátku tu na MK,ale bola by som rada keby aj osobne v Leviciach,aby si mali aj mamičky,ale aj slečny o čom pokecať,lebo majú veľmi ťažké začiatky a veru pichanie inzulínu a všetko okolo toho je aj podľa mňa jedna velikánska ZMENA.Ďakujem vopred aj za nich.

majka508
autor
27. aug 2012

Pekný deň,takže že by sa mi nepodarilo nájsť slečnu školáčku s takýmto problémom,ako má naša kamarátka.Škoda.chcela som len aby si mali s kým povymieňať skúsenosti a hlavne radosti a starosti z tejto choroby.

micinecka
3. sep 2012

Dobry den, ak budete potrebovat nejaku dobru radu, rada poskytnem ak budem vediet, ja som diabeticka matka, ale uz od 10 rokov, takze cca 23 rokov, mam uz skusenosti dost :(

adelka40
17. dec 2012

Ahoj, ja mam 11 rocnu dcerku ktora ma cukrovku uz rok a pol.

mariana13
6. apr 2013

Ahoj ja mam 14 rocnu dcerku a pred 3.mesiacmi nam tiez zistili cukrovku,Tiez sme museli vsetkym prejist a bolo to tazke,dcerka ma tiez citlivu povahu a je cela nestastna ked ma vysoku glykemiu.Tiez by sme radi niekoho s cukrovkou spoznali a povymienali skusenosti.

micinecka
27. júl 2013

@mariana13 tak sa pytajte ak by ste mali otazky

Tu začni písať odpoveď...

Odošli