Dá sa ešte niekde zohnať Captafer?

katkatt
2. feb 2011

Lekarne na internete ukazuju tento pripravok na vychytavanie zeleza zo stravy ako vypredany a v nasom meste ho tiez nemozem zohnat. Vyraba sa este? Da sa este niekde zohnat? Dakujem 🙂

mirusa30
26. feb 2011

ahoj ja som ho kupila v ke v pohode...brala som ho a este stale beriem...

ladylv
18. mar 2011

Ahoj ak by si ho nemohla zohnať ja mám ešte k dispozícii dve balenia neotvorené a už ich nepotrebujem, tak by sme sa mohli dohodnuť, že by som ti ich predala.

podbelik
17. okt 2012

Ahoj, viem,ze ste tu pisali uz pred rokom,ale chcela by som sa opytat mirusky30 ,kde v KE v akej lekarni si ten Captafer kupovala,lebo ja som bola vo viacerych a ani o tom nepoculi a inde bol zas vypredany. A ladylv, nemas este nahodou tie zvysne 2 balenia? lebo prave teraz to zhanam a nikde to neviem najst,aj vsade po nete to je uz vypredane. Cize kebyze ich este mas a niesu po zaruke,mala by som o nich zaujem. Vopred dakujem 🙂

ivi2907
22. dec 2012

Tento liek sa uz na slovensko ani do ciech nedováža. Tiež som ho zhánala a preto som sa obrátila na distribučnú firmu, ktorá mi oznámila, že nedostali licenicu od talianskeho vyrobcu.
V rakúsku je možného ho kupit, ale v baleni je 20 tabliet a je drahsi ako sa predaval u nas.