Dávali ste antibiotiká Sumamed?

nikusssik
24. okt 2014

ahojte, moja dcérka ochorela...crp mala nízke, no napriek tomu, keď po týždni kašel neustupoval, dýchanie nebolo ok a pribudli aj soplíky, lekárka nám ich dala...máte s nimi skúsenosť? Veľmi sa tým trápim, že sme ich museli užívať, snažím sa dcérku od atb. čo najviac chrániť, ale dávala som jej ich 3 dni....atb. má druhý krát...teraz má 19 mesiacov...ako veľmi atb. ubližujú?

sasa1983
25. jan 2020

@kikina84 tie schémy sa vedia odlišovať. Zvykne sa dávať pauza aj viac ako týždeň..

kikina84
25. jan 2020

@sasa1983 a dnes mi vyskocila teplota cez 38..je to normalne pocas liecby? Ja si pripadam ako keby som mala umret ..😔

junjunior
7. máj 2023

@vefi89 Nam ich predpisai tiez na 3 dni, pani sa pyta, kto ma skusenosti a pisete si sem len tak

junjunior
7. máj 2023

@sasa1983 Ako mi vysvetlite, ze i nam ich predpisala lekarka na 3 dni i v navode je to tak ????? Aka ste lekarka ????

junjunior
7. máj 2023

@vefi89 Aj nam ich prave predpisali na 3 dni, sranda ako tu kazdy radte a nic neviete, ani, ze tam pisu medzi 10 az 100 strata zraku a sluchu a budete si pisat len tak .....

junjunior
7. máj 2023

@kikina84 Dobry den, ak mozem ako to dopadlo ? Zmenili Vam lieky, alebo zabral Summamed ? Dakujem.

junjunior
7. máj 2023

@stanislavao To Vam kto povedal, pozname pripad, ked podali dvojitu davku, zmena sluzby v nemocnici, praveze ma tym strasili, tak ja mam dost respekt, ked nasadia antibiotika a keby ste vedeli kolkymi neziaducimi ucinkami sa pri nich chrania, dokonca pisu strata sluchu, zraku a ta hluchota medzi castymi a toto mate s tymi korporaciami tak, ano treba ist k lekarovi, ale ak nie je vyslovene robeny vyter ??? Aby sa spravne antibiotika nasadili ako druh. lebo chapem ak su vysoke horucky dlhsie, vtedy treba nasadit ako to volaju sirokospekt,,,,, ale zase bez rozmyslu, to fakt ste este nepoculi o fatalnej chybe i doktorov ? Vsak maleho chlapca mohli spravnou liecbou zachranit, tak aspon pani neurazajte, ked sa pyta ake mate skusenosti s liekom a vidim, ze ani nemate.....