Dcérka má suché kučeravé vlasy

pusinka263
27. júl 2020

Ahoj. Ako sa starate o naozaj veľmi kucerave detske vlasky? My používame len sampon Johnson's a na rozcesavanie mame taky speci krem,ale vlasky uz ma dost suché. Pouzivate nejaky olejcek na vlasky alebo masku ako starostlivosť? Dakujem za kazdu radu aj homemade nieco kludne ak mate vyskusane.

79viktoria79
27. júl 2020

vyskusaj curligirl metódu

cuvienka
27. júl 2020

vies co kamaratka si nevie vynachvalit taky sprej na rozcesavanie vlaskov z DM. je to tusim ich vyrobok. krasne vonia a vlasky sa malinkej tiez dost polepsili

dediki
27. júl 2020

Ahoj, ja mam velmy kucerave (také afro vlasy). Moja dcera tiež má kucerave, pouzivame šampón seba med a potom 1x/týždeň denní olojevy elixir gliss kur

elistek13
27. júl 2020

V lekarni si normalne nieco take pytaj, ak ich ma fakt extremne suche tak skus aj ten olej ale to fakt v krajnom pripade lebo oleje dost zatuzuju vlasy

majamat
27. júl 2020

ano vyskusaj curligirl metódu

na FB je skupina s nazvom - SVK Curly Girl (Co-wash) Starostlivost o kucerave a vlnite vlasy
tato skupina ide podla originalnej metody CGM, podla autorky tejto metody. je to uzavreta skupina, ale po odpovedani na niekolko otazok a troche trpezlivosti, by ta adminky mohli prijat. kucerave vlasky potrebuju inu starostlivost, ako tie rovne. su ovela nachylnejsie na vysusenie.

noemikatka
27. júl 2020

Ahoj zienky pripnem sa moja ma síce rovné vlasky dlhé ale stoho česanie sa jej aj sem tam zamotaju a to jej rozstiepuje konce triham ju pravidelne co odporúčate na lepšiu kvalitu vlásou