Dcérka má veľa bielkovín v moči

katulka3333
30. dec 2011

ahojte mamicky prosim vas mam taku otazku na vas . mame v moci vela bielkovin a v krvy zasa malo v pondelok mame ist do nemocnice na infuzky neviete mi niekto pomoct co s tym ?? alebo nestalo sa to niekomu prosim napiste mmi moze to ohrozit malicku?? prosim ozvite sa co je pricina tohoto aalebo kto ma s tym skusenosti ... velmi pekne vas prosssim dakujem

babajaga
30. dec 2011

Ahoj...tlak mas v poriadku?Ci nejde o preklamsiu...vtedy su v moci bielkoviny,ale to by si ihned musela na hospitalizaciu...

feb13
30. dec 2011

@katulka3333 Ahoj pokial spravne chapem tak ty mas tie bielkoviny v moci nie babatko. Blizsie ti k tomu mozu povedat len lekari, ale asi tvoje oblicky su moc zatazene tehotenstvom a preto slabsie funguju. Pokial si predtym nemala problemy tak po porode sa to upravi. Ci to moze ublizit babatku... to zavisi aj od inych veci ci mas tlak v poriadku, ci nie si nadmerne opuchnuta (opuchy do istej miery su ku koncu tehotenstva normalne - ruky, nohy, ale ak mas opuchnute napr. aj viecka to uz normalne nie je), ci mas dalsie oblickove parametre v krvi a v moci v norme. Vseobecne choroby obliciek su v tehotenstve nebezpecne ale hovorim na zaklade samotnych bielkovin sa to povedat neda. Ale pokial je vsetko ostatne v norme tak sa asi velmi bat nemusis. Myslim ze v najhorsom pripade ti daju vyvolavacku, ak sa to nepodari upravit, ved si uz v termine.

babajaga
30. dec 2011

Prepac,teraz som si vsimla ze dcerka...bielkoviny v moci...zbierali ste 12 hod,pripadne 24 hod moc?ma este nejake priznaky?Nas syn isiel do opuchov...ma diagnostikovany nefroticky syndrom...bielkovina v moci moze byt aj pri teplotach...