Dcérka si ťahá uši

1. júl 2021

Dobrý večer, mám 6 mes prvú dcérku, začala si už asi dva týždne pri papani a teraz už hocikedy ťahať uska, minule si jedno až natrhla. Stretli ste sa s tým niekto ? Dr uska pozerala a vraj sú ok. Co s tým?

deti95060810
1. júl 2021

nič...moje to robili všetky deti.... po čase prestane.

mariejenka
1. júl 2021

Moj 9 mesačný to robí,a odsledovala som to,a za mna je to tym že idú zuby! Cca ako 7esacnemu mu zacali ist pvu jednotky dolné a vtedy si zacal tahat uska, doskrabane ich ma,aj vlasky si chytá a sklbe...zuby su hnusná bolesť

pusinka12221
1. júl 2021

Aj naša to robí ma 8 mesiacov a som čítala že to je jeden z príznakov keď sa tlačia zuby dve spodné už má tak asi pôjdu iné. Ťahá si aj uška aj vlasy

dollyzv
1. júl 2021

Akurát to začal robiť môj 8mesacny,dobre vedieť 😁 akurát sa mu deru Horné dvojky,už som sa bála že má niečo s uškami..(dúfam že nie 🙂 )

autor
1. júl 2021

Ďakujem, áno pravdepodobne nám idú prvé spodné zúbky, je aj veľmi mrzuta, hlavne večer, tak asi to je spojené s tým, moc vám ďakujem. Dnes nám dr odporučila viburcol,hádam zaberie

ivangeline
2. júl 2021

Njn. Aj syn robil. Preslo to. dcera si trhala vlasy.... xD twraz uz lrn si ich drzi pri zaspavani.. rok a pol.

andreatytler
2. júl 2021

Nas syn sa hra s usami uz asi 7 mesiacov (ma 19 mesiacov). A nielen so svojimi, ale aj s mojimi. Je to pre neho forma ukludnenia. Skus mu dat do ruk nieci ine... mozno nieco podobne ako usi... napriklad nieco silikonove. Aj ked pri nasom synovi nic nezabralo ako nahrada. Nastastie to nerobi hrubou silou a len vtedy ked je velmi unaveny a ked zaspava. Je to bezne u malych deti.

mjk40
2. júl 2021

myslím, že je to v poriadku náš má 7 mesiacov a tiež si často chytá ušká.