icon

Odtrhnutý hemangión sedemročnej dcérky. Ako riešiť krvácanie?

avatar
margy22
Včera o 20:00

Dobry večer. Maminky je tu niektora ktora by mala skusenost ? Dcera 7r mala hemangion pod obocim taku vacsiu cervenu gulicku, kozny povedal ze je to hemangion, vcera ho natrhla a krvacal boli sme s tym na pohotovosti, dnes ho odtrhla uplne ked sme ranku prelepovali a krvaca to zase. Neviete co mame teraz vecer robit prosim vas?

anonym_4401a0
Autor odpoveď zmazal
anonym_4401a0
Včera o 20:03

Surgispon doma máte?

avatar
margy22
autor
Včera o 20:03
@anonym_4401a0

Surgispon doma máte?

@anonym_4401a0 nemame

anonym_4401a0
Včera o 20:04
@margy22

@anonym_4401a0 nemame

@margy22 Ako veľmi to krváca?

anonym_4401a0
Včera o 20:05

Čo vám povedali na pohotovosti a ako jej to ošetrili tam?

avatar
margy22
autor
Včera o 20:06
@anonym_4401a0

@margy22 Ako veľmi to krváca?

@anonym_4401a0 my sme hned nalepili leukoplast a zacali na ranu tlacit az to nekrvaca. Len hned ako sme zložili predošly leukoplast tak sme nanom zbadali odtrhnuty ten hemangion a uz tieklo z ranky.

avatar
margy22
autor
Včera o 20:07
@anonym_4401a0

Čo vám povedali na pohotovosti a ako jej to ošetrili tam?

@anonym_4401a0 povedali ze to mame prelepovat, a čakať na chirurgiu. My sme objednany na 30.6 na detsku chirurgiu a mame riesit celkovu anestezu. Vcera nam to na pohotovosti len nejakym tamponikom v niecom namocenym vycistili a prelepili.

avatar
janinah
Včera o 21:00

Aky priemer to ma? Odezinfikovat a prelepit.ale nie priamo leukoplast na ranu,len ak mate rychloobväz s takym vankušikom resp.s nelepivou strednou plochou.Potom na tento este poiistit dalsim leukoplastom.nech to tlači.