Dcérka zvracala žlč. Čo jej na to dať?

loren
30. júl 2009

prosim vas dcerka zacala asi pred 3 hod zvracat raz polievku co jedla a teraz uz len zlc co jej mam dat ma 28 mesiacov

briketa
30. júl 2009

Zivocisne uhlie - polku. Nie je to medikament, v zaludku len absorbuje toxiny a potom to uhlie vykaka.

denisocka
30. júl 2009

tekutiny ..... nejaky čierny čaj ,teda pigi -ja by som dala,necukreny

kasis
30. júl 2009

Ahoj Loren, davaj len tekutiny a to po troskach, tak 2-3 lyzicky kazdych 5 min, nie naraz, ani nedovol Sarke napit sa samej, lebo od smadu vypije vela a vsetko pojde zas von. Mozes dat cierny caj, aj troska osladeny, aby ti o nevypluvala a aj mineralku Budis, alebo Baldovsku neperlivu, na doplnenie mineralov. Zatial nedavaj ziadne tuhe jedlo,kym neprestane vracat.

loren
autor
31. júl 2009

ahojte tak sara nakoniec zvracala kazdych 15-30 min tak sme isli na pohotovost a tam si ju chceli nechat ale doktor nakoniec povedal ze dostane 2 infuzie a ak medzi nimi nepojde zvracat tak mozme ist domov ,nastastie nezvracala tak sme isli domov a aby nebolo malo tak v nemocnici som to od nej chytila aj ja tak som tam prelezala na lozku s nou tiez a tiez mi chceli dat infuziu ale tu co mali nemohli dat tehotnej tak som mala ist dnes na infekcne co som nic ani mineralku po glgoch v sebe neudrzala ale po hroznej noci co sa tyka mna mi to zacalo prechadzat po tom ako som mineralku vymenila za matovy caj osladeny a coca colu tak uz bude dufam lepsie.

loren
autor
1. aug 2009

neviete mozem jej dat uz vecer mlieko umele? nezvracala uz 48 hodin