Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dermatitída, plač a nitky v stolici. Poradíte?

alienkaps
2. mar 2015

Dobry den, potrebovala by som poradit, som uz vycerpana a vystresovana, mame prve dieta teraz bude mat dva mesiace (chlapcek), a trapi nas podla dr. seboreicka dermatitida zacalo to malym fliacikom na cele medzi obocim, dr nam dala hormonalnu mast ale len na jedno natretie a potom mame pouzivat len excipial, plus dala fenistil kvapky, liecime to uz pomaly 3 tyzdne co sa nam to zase vratilo...a zase sme natierali a bolo to v poriadku uz bez supin ktore sa zase veselo mnozili na hlave, a teraz na vikend som mu to natierala (celo) ako vzdy lenze mu to zacalo cervenat a vsimla som si, ze ma to skoro take ako vysusene miesta aj sem tam supinka po celom cele, na koreni nosa okolo nosa az na licka sa mu tiahne... este ktomu vyhadzane licka... vonku mu to vsetko pekne bledne ako sme vnutri cervene... takze supiny na hlave a na tvari taku suchu a uz ani to neviem popisat aku ma plet...tak som volala a teda mame ist k ku koznej jasne uz sme ju nestihli tak ze az zajtra takze mu momentalne nic nato nedavam... a este ktomu cely vikend je nervozny stale place... je kojeny, naje sa odgrgne vykaka vycura vsetko a place, chvilku spi ... uz vôbec nema ten rezim ako mal teraz ma vnoci budi ze je hladny skoro kazdu hodinu az dve..a to aj tak neakych 10min je a hned zaspi co je vycerpany.... stale place, dojde mi ze ako by ho brusko bolelo , len vonku sa dobre vyspi...... stolica zlta hlienovita a dnes dokonca krvave nitky v stolici .... som stoho uz zufala... volam lekarke..vsetko je to normalne ale mam to sledovat... tak keed toto je normlane... ja asi uz niesom normalna... mozno zbytocne stresujem...prosim poradte mi....

mamulienka30
2. mar 2015

Normalne to urcite nie je, mate kozne aj traviace problemy, mali by ste ist na gastro... rozhodne co najskor...vyzera, ze neznesie laktozu, ta je aj v materskom mlieku... jedno s druhym suvisi, vsetky vase problemy...aj caste budenie je zo zleho travenia mlieka, proste brusko boli. Zmen pediatricku, to bude dobry prvy krok.

mzov
2. mar 2015

ahoj, aj ja sa priklanam k tomu ze moze mat
intoleranciu na laktozu... nenechaj sa odbit u lekarky a vyziadaj si testy. Kozne aj traviace problemy s tym vacsinou suvisia (a hlienovita stolica s krvou to len potvrdzuje). Drzim palce!

bamb27
2. mar 2015

Nie laktoza ale bielkovina kravskeho mlieka ..sposobuje bolenie bruska, nitky v stolici aj kozne probleny,, ak je dietatko kojene tak katka by mala vynechat zo stravy vsetko co sa okolo mlieka co i len suchlo, aj skryte mlieko v pecive, aj hovadzie maso,, testy u maleho dietatka mozu vyst falosne a tym padom malo vypovedaju, ak nepomoze dieta tak treba patrat dalej, ale tymto by som zacala ,,,hlavne na cervene flaky nic mastne, to len zhorsi, to uz radsej sudocrem,, a zaviest kvalitne probiotika

Tu začni písať odpoveď...

Odošli