Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

diapozitiv01
18. nov 2009

ani to nemozem kuk tak by som stale ´zrala´ 😀

gudulo
18. nov 2009

sasu, aj ja som pozerala 🙂 vyzeraju super 🙂

sasulec
18. nov 2009

ze? mnaaaam,ale je to pekne,no nepotes oke 😝 😉

diapozitiv01
18. nov 2009

boze baby,, dnes sme zmeskali unikatnu prilezitost

diapozitiv01
18. nov 2009

teda aspon ja,,, dnes od 14-16 chatoval nas oblubeny pan doktor Holan na rodinka.sk

sasulec
18. nov 2009

teda,to keby vieeeem ☹

diapozitiv01
18. nov 2009

no ako som sa na seba nasrala,, vsak som nic v robote nerobila,, mohla som si s nim chatovat 🙂

sasulec
18. nov 2009

no skoooda,ja by som sa mu podakovala este raz za trpezlivost..bol fakt zlaty,siel tak psychologicky na malu..lenze hold moje krpate je inaksia psychoooza 🙂 🙂 🙂

diapozitiv01
18. nov 2009

po mamicke ? 😀

sasulec
18. nov 2009

jedine len..bo tatko je spiaci princ proti nam 🙂

macka01
18. nov 2009

tiež som sa to dozvedela až večer o tej debate.No tak moj malý si to ráno nevymyslel.Prišiel taky nemastný neslaný domov,celý deň ho bolela hlava a v škole vracal.A že to naňho prišlo cez hodinu,tak viete kde to šupol?Do odpadkoveho koša,že na záchod by to nedobehol.tak som ho pochvalila,aký je uvedomelý,že neovracial lavicu s knihami alebo dlážku.No uvidíme či ho to prejde do rána.Snáď. 🙄

sasulec
18. nov 2009

Maci,skore uzdravenie drobcovi 😔

diapozitiv01
18. nov 2009

No Maci, tak to tam mate spat, ale neboj za chvilu je z toho vonku, tak ho do nas pozdravuj 🙂

sasulec
18. nov 2009

idem haji,bruuu 😔

diapozitiv01
19. nov 2009

Dobre ranko srdiecka, tak ja uz nejaku tu pol hodinku v praci, dnes pride muzicek zo slubzobky,, konecne 😀

sasulec
19. nov 2009

ahojteee,co noveee? 😕
Dius vidis,vydrzala si to.. 😉
idem robit bryndzaky,kto si da? 😝 😀

macka01
19. nov 2009

tak malý dnes ráno v pohode šiel do školy,celkom fit,tak neviem čo s ním zamávalo.No ja si na svojho musím počkáť až do zajtra.Snáď príde navečer.Nemám rada keď cestuje v noci,mam z toho cest.horúčku a neviem spať pokým nedorazí. 😉

sasulec
19. nov 2009

Macka,maly je riadny chlap,mozno mal len stres,ktovie,ale hlavne ze je oki 😉

macka01
19. nov 2009

no tiež sa tym utešujem,že sa len bal po dlhšej dobe,ozaj kukli ste už do tej temy o tom rozdelení koníka?nakuknite a vyjadrite sa,niektoré múdre,čo nerozumia slovenčine,chcú oddeliť SK konika od CZkonika,mi to príde na hlavu postavené 😝

sasulec
19. nov 2009

a to co su z Ameriky?
ja som uz hlasovala za zachovanie kona 🙂

macka01
19. nov 2009

ved aj ja,ako som spomenula idem do Polska alebo na dovču do CHorvatska a dohovoríme sa hoci sa tie jazyky hodne líšia,a Slovenčina a Čeština,no mne príde takmer rovnaka.Neviem čo je to za dement,čo nerozumie.

diapozitiv01
19. nov 2009

muzicek je doma 😀 ,

macka01
19. nov 2009

no to je radosti,však?ja ešte dníček musím čakať.No a čo sa mu nevenuješ ale sem vypisuješ? 🙂 🙂

sasulec
19. nov 2009

jak sa vyciera,cooo?
asi budem ziarlit.. 😉
tak veru povenuj sa mu 🙂

macka01
19. nov 2009

sasu prepáč,nchcem vyzvedať,ale ty si sama?

sasulec
19. nov 2009

hej Maci..sl. mami 😉
podotykam stastna 😉

macka01
20. nov 2009

no to je hlavné,aby si bola spokojná,ked čítam v iných temach,ake starosti ženy riešia so svojími chlapmi,tiež hovorím,že by im bolo lepšie ,keby boli same s deťmi ako s takými kreténmi na krku 🙄

diapozitiv01
20. nov 2009

Dobre ranko srdiecka,
tak muzicek konecne prisiel a vcera sme si to uzivali aj film sme pozreli,,, 😀
A vecer som stihla aj objednat lyzovacku,, takze baby od 10 januara na 4 noci budem mimo,, hura nech len snezi,,,,

sasulec
20. nov 2009

Diuska,teskame sa s tebou..
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 prajem vsetkym kraasny slnieckovy dnik 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

diapozitiv01
20. nov 2009

Ano krasny slnieckovy den ale v robote 😀 . Este hodinku a padim domenkov, muzicek ma caka...
A co vy chystate na vikend??