Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

douglas
5. okt 2009

macka01, ale si...lebo si dokazala plavat (vid citat predtym) a mas rodinu 🙂

macka01
5. okt 2009

ano,máme zas pre koho žiť,v tom je vyznam života,mať pre koho žiť

blue04
5. okt 2009

toto su velmi tazke veci a velmi boli aj ked bojuju o zivot a este tazsie,ked nevladzu.kazda mamicka chce utrpenie deticiek zobrat na seba a aj ja keby mozem dam Jackovi moje srdiecko.je tazke napisat svoje pocity ale si v spravnom kruzku a budeme sa navzajom drzat.
macka aku mala diagnozu,ked jej nemohli pomoct?

douglas
5. okt 2009

to ano, zivot predtym, nez sme mali deti bol prazdny, bez zmyslu...

macka01
5. okt 2009

okrem poškodeneho srdiečka tam boli pridružené aj ďalšie diagnozy,ako že organiky neboli tam kde patria a tak,musela by som pozrieť papiere,to sa neda pamätať všetky tie oborne názvy,ani si ich nechcem pamätať,je preč... 😢

sasulec
5. okt 2009

teda,ale fakt ja uz si to ani inak neviem predstavit..ako je to teraz 😅

diapozitiv01
5. okt 2009

Macka,
vidis to s tymi datumami ako to je, vsetko sa to toci v jednom kruhu, a inac 4 je srdcove cislo.
Len na vysvetlenie Maximko sa narodil 4.8 a Dominika ma v tento den meninky, poznam dalsiu zenusku Innesku, ktorej syncek zomrel ked mal 78dni a zomrel 7.8, aj nas Maximko zomrel 7.8 😔 .
A Macka, to ze mas dalsie deticky je znakom ze si silna, ze si to nevzdala, aj ked zarez na srdiecku zostava.
Vela vela sil a pozitivizmu do zivota prajem,,,
A aj ja som sa zrutila,,, sice nebola som v nemocnici, ale s muzikom a najlepsimi svokrovcami mojou maminou a sestrou, bratom, ktori mi nekonecne pomohli... Bez nich by som to nezvladla

macka01
5. okt 2009

o mna by domov nepustili aj po tych 3 týždnov som povedala že odchádzam a basta.To už bolo neunosne.Nezbláznila som sa,ale daň si to vybralo na zdraví fyzickom,somdostalazápal do rany po cisárskom,ju otvarali znova a tak.

blue04
5. okt 2009

dia,4 je srdieckovy datum?nas maly je narodeny 4.5 !na Floriana,patron poziarnikov a moj muz dlhe roky od svojich 16 vypomahal poziarnikom.nahoda??!!
Dia a macka,vy dve si mate toho vela povedat a vy sa viete asi najlepsie pochopit a vyjadrit si svoje pocity.
ste silne zeny ...

sasulec
5. okt 2009

Dia ty si nase VELKE POZITIVUM 😔

diapozitiv01
5. okt 2009

zabudla som dopisat ze Inneska mala Patka, ktory zomrel tiez na VVCH srddiecka,,, az sa mi nechce verit ze tie cisla tak do seba zapadaju, ako keby boli vybrati a mali mat nieco spolocne,,,,,, 😔
Zenusky moja nova srdieckarska rodinka, idem uz hajati, muzik uz ma caka v postielke,
zajtra rano sa ozvem z prace..
Pekny zvysok vecera zelam 🙂

sasulec
5. okt 2009

dobru dia 😔

blue04
5. okt 2009

teba aspon niekto caka,moj tu uz vyse hodiny chrape a velmi ma to "zrusuje"! 😀
dobru nocku a do skoreho pisania

macka01
5. okt 2009

aj naša tam mala VVCH,tiež idemdo hajana,lebo budem plakať do rana,dobrú nôcku 😉

sasulec
5. okt 2009

blue 😀
macka bru 😔

blue04
5. okt 2009

macka,budeme sa snazit aby si neplakala,teraz patrime do srdieckovej rodiny(dia to je dobre) a budeme si pomahat.
ahojte a dobru noc

sasulec
5. okt 2009

pojdem aj ja pomaly,ked sa aj vy zberate...mna caka tiez chrapko,ale taky malilinky 😀

blue04
5. okt 2009

to je taky zlatucky chrapko sasulec ako tento moj kon 😀 😀 😀

douglas
5. okt 2009

aspon vas niekto caka...moj je v afrike...ale mam tu mojich dvoch anjelikov 🙂
dobru noc

sasulec
5. okt 2009

no to hej a cestovatelka velikaaa...sa v noci budim ze kto mi nohy prilahol... 😀

suyama
6. okt 2009

Ahojte kocky 😉 tak som vas dnes uz nasla pod novym nazvom, vyznie to velmi vystihujuco.
Vidim ze sa k nam pridala macka, vitam ta a je mi strasne luto co sa ti stalo 😢 ale veru si silnaako dia.
ja som dnes bola na krv v nemocnici a zahlasit sa na porodne posedenia, tak nemali miesto tak nas dali az na november mesiac pred porodom, tak dufam ze si Oliverko nezmysli prist nejako predcasne.
Inak dnes som tu prva co sa deje, kde ste a co porabate? ako sa maju deturence?

diapozitiv01
6. okt 2009

AHojte,
no konecne funguje konik 🙂 ,
my sme sa akurat vratili z vonku, boli sme na orechoch aj s nasou labradorkou.

blue04
6. okt 2009

ahojte
fungujemeeee,to je dobre 🙂
no ako dopadla vecere Dia?co ste mali dobreho?

diapozitiv01
6. okt 2009

brindzove halusky, mnamky 🙂 a co vy?
dakujem za pohladnicu s hafkacmi 🙂

blue04
6. okt 2009

domyslela som si ze mas rada psikov! 🙂
jack mal rajcinovu polievku a ja zemiakovy salat.
pojdes aj na vystavu?

diapozitiv01
6. okt 2009

boze milujem rajcinovu polievku s tou zeleninovou s haluskami to su moji favoriti,
na tu vystavu asi pojdeme, sme tak boli 2x v ba na vystave psov a 1x na vystave motoriek.
co teraz poraba Jack, hraje sa? a ty asi strikujes ze? 😀

blue04
6. okt 2009

jack pozera rozpravky a oddychuje.dnes sa vela nabehal,tak lezka a ja veru nestrikujem,s kamoskou som si dnes dopila,tak nemam nic.idem si spravit caj.
dia,s tym strikom si ma ale vystihla.zaciname sa spoznavat! 😉

atery
6. okt 2009

Ahojte, tak som vas nasla pod novym nazvom.
Macka je mi strasne luto, cim si si musela prejst ☹
Inac ste sa tu bavili o tych cislach, tak nas srdieckovy chlapcek je narodeny 4.4.
Dia, ak sa nemylim, tak vcera si spominala, ze mas dnes meniny, tak ti zelam vsetko len to najlepsie, nech sa ti v zivote splnia vsetky sny...

Ja som dnes varila fazulovu polievocku a zemlovku, zajtra netusim co.
Idem ulozit do hajan mojich chlapov, este mozno nakuknem...

blue04
6. okt 2009

atery,
tie 4 su nejake "zaujimave"! 😒
zemlovku,mnam aj to velmi lubim,posli mi v obalke 😀

atery
6. okt 2009

blue, poslem 😉 🙂