Detská endokrinológia Kramáre a 5-ročné dieťa.

sandratn
8. feb 2020

ahojte, idem s dcerkou prvykrat na endokrinologiu k Dr. Vitariusovej na Kramare a mam par otazok. Chodi niekto do tejto ambulancie? Budeme tam dlho cakat? Na pani Dr. som nasla len jedno hodnotenie, bolo pozitivne, tak snáď budeme mat rovnaku skúsenosť. Rozmyslam, ci ist autom, alebo vlakom, ci sa potom v pohode bude dat premiestnovat po BA a ešte ma zaujíma, čo by ste mi odporučili, kam s dcérkou v BA za odmenu po vyšetrení. Ma 5r a chcem jej urobit radosť. Pripadne restika, kde by sme sa mohli ísť najesť v blízkosti s Kids friendly priestorom. Ďakujem vopred 🙂

sandratn
autor
1. jún 2021

@nikitta77 samozrejme, že áno, ale moc Vám asi nepomôžem. Boli sme tam len raz a skúsenosti sú popísané vyššie. Možno ma niekto aj pozitívne skúsenosti a je s Lubochnou spokojný. V BA sme boli tiež iba raz.

veronika1290
26. apr 2022

@kopytko03 dobry den ,viem ze tema je uz dva roky stara ,ale nemate nahodou na doktorku pribikincovu kontakt ,skusam tam volat uz od stvrtku a vobec nedvihaju ?dakujem pekne

kopytko03
26. apr 2022

@veronika1290 je mi ľúto ale nemám, dcéra už tam chodiť nemusí. Co sa ale pýtam,vždy som ju bola objednať osobne nakoľko som sa nedovolala.

veronika1290
27. apr 2022

@kopytko03 dakujem pekne ,jedna.sa o to.,ze s malym som bola este v januari hospitalizovana na neurologii,a vtedy mu robili aj vysetrenie z krvy z endokrinologie ,a povedali mi ze vysledky budem mat dodatocne .vyvolavala som na neurologiu tam mi v marci povedali ze vyslekdy mi posku postou .Minuly tyzden som im zas volala vtedy mi povedali ze musim volat na endokrinologiu ale tam vobec nedvihaju .uz mam strasne nervy

limetka55
18. dec 2022

@kopytko03 Dobrý večer. Chcela by som sa opýtať, či si náhodou nepamätáte,či sa odbery robia pred začatím ordinačných hodín (pred 8:30, alebo až od 8:30) Ďakujem.

majkabambulik
19. dec 2022

@limetka55 my chodime na endokrinologiu na kramare a odbery sa robia myslim ze az do 10h, sestricka zvycajne napise na karicku nejaky casovy ramec, kedy mate dobehnut, my sme to mali rozne, niekedy medzi 9. az 9.15 a pod Potom sanitari tam priebezne obiehaju ambulancie a zbieraju tie odbery do laboratoria.